toggle menu
Polen, 2. Liga, 2018/2019
03.12.2018
Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Jastrzębie
15:00
02.12.2018
KS FKS Stal Mielec 2 : 1 Bytovia Bytow
18:00
GKS Katowice 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
18:00
Radomiak Radom 4 : 2 Olimpia Grudziadz
15:00
Odra Opole 0 : 2 KS Raków Czestochowa
14:45
01.12.2018
KS Widzew Lódz 0 : 0 ZKS Stal Stalowa Wola
21:10
KS Ruch Chorzów 1 : 1 GKS Górnik Leczna SA
19:00
Garbarnia Kraków 0 : 2 Podbeskidzie
18:00
Pogon Siedlce 1 : 0 Rozwój Katowice
18:00
Stomil Olsztyn 2 : 2 LKS Lódz
18:00
Nieciecza 3 : 1 Tychy 71
18:00
Chrobry Głogów 0 : 2 Wigry Suwałki
17:00
Stargard Szczeciński 3 : 2 Znicz Pruszków
15:00
KS Warta Poznan 2 : 0 Puszcza Niepołomice
15:00
Elana Toruń 0 : 2 Gryf Wejherowo
15:00
SKRA Częstochowa 1 : 0 GKS Belchatów
15:00
28.11.2018
Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Wigry Suwałki
21:00
KS FKS Stal Mielec 1 : 0 Puszcza Niepołomice
21:00
Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 Odra Opole
20:00
Nieciecza 1 : 0 Podbeskidzie
20:00
GKS Katowice 1 : 1 LKS Lódz
20:00
25.11.2018
Gryf Wejherowo 1 : 0 Resovia Rzeszów
15:00
Rozwój Katowice 3 : 1 Stargard Szczeciński
15:00
24.11.2018
GKS Górnik Leczna SA 4 : 1 ROW Rybnik
20:00
Tychy 71 4 : 0 GKS Katowice
19:45
Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Chrobry Głogów
19:00
GKS Belchatów 2 : 2 Radomiak Radom
19:00
Olimpia Elbląg 1 : 1 Pogon Siedlce
19:00
Olimpia Grudziadz 2 : 3 Siarka
19:00
Puszcza Niepołomice 2 : 0 Jastrzębie
18:00
Bytovia Bytow 1 : 1 Garbarnia Kraków
18:00
Stomil Olsztyn 0 : 2 Podbeskidzie
18:00
ZKS Stal Stalowa Wola 1 : 0 Elana Toruń
15:00
LKS Lódz 1 : 1 Nieciecza
15:00
SKRA Częstochowa 1 : 0 KS Ruch Chorzów
15:00
23.11.2018
KS Raków Czestochowa 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
22:45
KS FKS Stal Mielec 2 : 0 KS Warta Poznan
21:00
21.11.2018
Rozwój Katowice 0 : 0 Elana Toruń
15:15
18.11.2018
Stargard Szczeciński 1 : 1 Olimpia Elbląg
15:00
17.11.2018
KS Widzew Lódz 1 : 1 Rozwój Katowice
21:10
Pogon Siedlce 3 : 1 Olimpia Grudziadz
19:00
Jastrzębie 1 : 5 KS Raków Czestochowa
19:00
Stomil Olsztyn 3 : 2 Bytovia Bytow
18:00
Radomiak Radom 2 : 0 KS Ruch Chorzów
15:00
Resovia Rzeszów 1 : 0 ZKS Stal Stalowa Wola
15:00
Siarka 0 : 1 GKS Belchatów
15:00
Elana Toruń 5 : 1 Znicz Pruszków
15:00
ROW Rybnik 1 : 1 Gryf Wejherowo
15:00
Garbarnia Kraków 2 : 1 KS Warta Poznan
14:45
11.11.2018
Puszcza Niepołomice 1 : 3 KS Raków Czestochowa
20:00
10.11.2018
Wigry Suwałki 1 : 3 Jastrzębie
21:00
KS Ruch Chorzów 2 : 0 Siarka
20:00
Podbeskidzie 0 : 2 GKS Katowice
19:45
Olimpia Grudziadz 3 : 1 Stargard Szczeciński
19:00
Olimpia Elbląg 0 : 0 KS Widzew Lódz
19:00
Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
19:00
Bytovia Bytow 2 : 2 Nieciecza
18:00
Znicz Pruszków 0 : 2 Resovia Rzeszów
18:00
KS FKS Stal Mielec 6 : 1 Garbarnia Kraków
18:00
SKRA Częstochowa 0 : 0 Radomiak Radom
16:00
KS Warta Poznan 0 : 1 Stomil Olsztyn
15:00
LKS Lódz 2 : 0 Chrobry Głogów
15:00
ZKS Stal Stalowa Wola 1 : 1 ROW Rybnik
15:00
09.11.2018
Tychy 71 4 : 2 Odra Opole
22:45
04.11.2018
GKS Belchatów 3 : 0 Stargard Szczeciński
19:00
Radomiak Radom 5 : 1 GKS Górnik Leczna SA
16:00
ZKS Stal Stalowa Wola 4 : 2 Gryf Wejherowo
15:00
Podbeskidzie 3 : 0 Chrobry Głogów
15:00
Znicz Pruszków 3 : 1 ROW Rybnik
14:00
03.11.2018
KS Ruch Chorzów 2 : 1 Pogon Siedlce
20:00
Sandecja Nowy Sącz 1 : 1 Jastrzębie
19:45
Garbarnia Kraków 0 : 1 Puszcza Niepołomice
19:00
Olimpia Grudziadz 3 : 2 KS Widzew Lódz
19:00
Olimpia Elbląg 2 : 2 Elana Toruń
19:00
Bytovia Bytow 2 : 2 GKS Katowice
18:00
KS FKS Stal Mielec 4 : 0 Stomil Olsztyn
18:00
Wigry Suwałki 0 : 3 KS Raków Czestochowa
17:00
LKS Lódz 5 : 1 Odra Opole
16:00
SKRA Częstochowa 1 : 0 Siarka
16:00
KS Warta Poznan 1 : 2 Nieciecza
15:00
Rozwój Katowice 1 : 2 Resovia Rzeszów
15:00
02.11.2018
Tychy 71 0 : 1 Chojniczanka Chojnice
20:00
28.10.2018
Jastrzębie 1 : 1 Tychy 71
19:45
Chojniczanka Chojnice 1 : 2 LKS Lódz
19:00
Puszcza Niepołomice 1 : 1 Wigry Suwałki
19:00
Nieciecza 1 : 2 KS FKS Stal Mielec
18:00
Gryf Wejherowo 5 : 2 Znicz Pruszków
15:00
Elana Toruń 2 : 2 Olimpia Grudziadz
15:00
27.10.2018
KS Widzew Lódz 0 : 0 GKS Belchatów
20:10
GKS Górnik Leczna SA 2 : 0 ZKS Stal Stalowa Wola
20:00
KS Raków Czestochowa 2 : 0 Sandecja Nowy Sącz
20:00
Odra Opole 0 : 1 Podbeskidzie
19:00
Stomil Olsztyn 1 : 0 Garbarnia Kraków
19:00
GKS Katowice 0 : 2 KS Warta Poznan
18:45
Pogon Siedlce 0 : 1 SKRA Częstochowa
18:00
ROW Rybnik 0 : 2 Rozwój Katowice
16:00
Resovia Rzeszów 2 : 0 Olimpia Elbląg
15:00
Stargard Szczeciński 3 : 1 KS Ruch Chorzów
14:00
26.10.2018
Chrobry Głogów 0 : 0 Bytovia Bytow
19:00
24.10.2018
Odra Opole 2 : 1 KS Warta Poznan
20:00