toggle menu
Albanien
23.12.2018
Kukësi 2 : 0 Kastrioti Kruje
15:30
Luftetari Gjirokaster 1 : 1 Partizani Tirana
15:30
Lushnja 0 : 0 Apolonia Fier
15:30
22.12.2018
Teuta Durrës 1 : 1 Laçi
19:00
Veleciku Koplik 0 : 2 Vllaznia Shkodër
15:30
Elbasani 1 : 4 Bylis Ballsh
15:30
Pogradeci 5 : 1 Turbina Cërrik
15:30
Besa Kavaje 0 : 0 Oriku
15:30
Burreli 2 : 0 Vora
15:30
Korabi Peshkopi 1 : 0 Iliria Fushe-Kruje
15:30
Dinamo Tirana 3 : 0 Shënkolli
15:30
Tomori Berat 1 : 3 Egnatia Rrogozhinë
15:30
Besëlidhja Lezhë 1 : 1 Erzeni Shijak
15:30
AAS 2 : 3 Term
15:00
Juban Danja 9 : 0 Pogradeci
15:00
Maliqi 0 : 14 Kinostudio
15:00
Tirana AS 1 : 5 Apolonia
14:00
Bilisht Sporti 0 : 10 Vllaznia
14:00
Teuta 3 : 1 Dajti
12:00
21.12.2018
Tirana 1 : 0 Flamurtari Vlorë
18:30
Kamza 1 : 0 Skënderbeu Korçë
15:30
17.12.2018
Iliria Fushe-Kruje 0 : 1 Veleciku Koplik
16:00
16.12.2018
Skënderbeu Korçë 2 : 3 Luftetari Gjirokaster
19:00
Gramozi Ersekë 0 : 1 Këlcyra
16:00
Albpetrol Patos 6 : 1 Delvina
16:00
Tepelena 1 : 3 Devolli
16:00
Gramshi 5 : 1 Kukësi II
16:00
Skrapari 1 : 2 Maliqi
16:00
Tirana II 2 : 7 Vllaznia Shkodër II
16:00
Kastrioti Kruje 0 : 4 Teuta Durrës
16:00
Internacional Tirana 0 : 2 Partizani Tirana II
16:00
Spartaku Tiranë 0 : 0 Kevitan
16:00
Memaliaj 1 : 0 Naftetari Kucove
16:00
Butrinti Sarande 2 : 0 Përmeti
16:00
Term 0 : 2 Shkumbini Peqin
16:00
Ada Velipoje 0 : 4 Luzi 2008
16:00
Terbuni Puke 1 : 0 Sopoti Librazhd
15:00
15.12.2018
Flamurtari Vlorë 1 : 0 Kamza
19:00
Apolonia Fier 0 : 2 Elbasani
16:00
Egnatia Rrogozhinë 2 : 0 Pogradeci
16:00
Shënkolli 1 : 0 Burreli
16:00
Vora 0 : 0 Korabi Peshkopi
16:00
Turbina Cërrik 1 : 0 Lushnja
16:00
Term 10 : 0 Maliqi
16:00
Laçi 2 : 1 Tirana
16:00
Oriku 1 : 0 Tomori Berat
16:00
Vllaznia Shkodër 1 : 1 Besëlidhja Lezhë
15:30
Pogradeci 1 : 8 Teuta
15:00
Juban Danja 6 : 0 Bilisht Sporti
15:00
Kinostudio 1 : 4 Tirana AS
14:00
Apolonia 1 : 6 Vllaznia
13:00
Dajti 1 : 0 AAS
12:00
14.12.2018
Partizani Tirana 0 : 0 Kukësi
20:00
09.12.2018
Flamurtari Vlorë 1 : 0 Laçi
19:00
Shkumbini Peqin 0 : 0 Albpetrol Patos
16:00
Kevitan 0 : 0 Internacional Tirana
16:00
Bilisht Sporti 0 : 19 Apolonia
16:00
Vllaznia Shkodër II 2 : 1 Terbuni Puke
16:00
Sopoti Librazhd 1 : 1 Gramshi
16:00
Naftetari Kucove 2 : 1 Term
16:00
Përmeti 0 : 0 Tepelena
16:00
Kukësi II 2 : 1 Klosi
16:00
Devolli 8 : 0 Gramozi Ersekë
16:00
Këlcyra 3 : 2 Memaliaj
16:00
Maliqi 5 : 3 Butrinti Sarande
16:00
Dinamo Tirana 0 : 1 Vllaznia Shkodër
15:30
Kamza 1 : 0 Luftetari Gjirokaster
15:30
08.12.2018
Teuta Durrës 1 : 1 Partizani Tirana
19:00
Tirana 4 : 0 Kastrioti Kruje
16:00
Korabi Peshkopi 1 : 0 Shënkolli
16:00
Pogradeci 2 : 1 Oriku
16:00
Partizani Tirana II 5 : 2 Tirana II
16:00
Bylis Ballsh 1 : 0 Apolonia Fier
16:00
Tirana AS 3 : 1 Term
16:00
Elbasani 2 : 0 Turbina Cërrik
16:00
Veleciku Koplik 0 : 1 Besëlidhja Lezhë
16:00
Burreli 1 : 0 Erzeni Shijak
16:00
Iliria Fushe-Kruje 3 : 1 Vora
16:00
Lushnja 2 : 1 Egnatia Rrogozhinë
16:00
Besa Kavaje 2 : 1 Tomori Berat
16:00
AAS 11 : 0 Pogradeci
15:00
Vllaznia 7 : 0 Kinostudio
14:00
Teuta 0 : 2 Juban Danja
14:00
Maliqi 0 : 1 Dajti
14:00
07.12.2018
Kukësi 1 : 0 Skënderbeu Korçë
16:00
02.12.2018
Term 1 : 2 Këlcyra
16:00
Skrapari 0 : 2 Shkumbini Peqin
16:00
Memaliaj 0 : 1 Devolli
16:00
Laçi 0 : 0 Kamza
16:00
Gramozi Ersekë 3 : 2 Përmeti
16:00
Vllaznia Shkodër 3 : 0 Burreli
16:00
Albpetrol Patos 3 : 0 Naftetari Kucove
16:00
Delvina 3 : 2 Maliqi
16:00
Kastrioti Kruje 1 : 0 Flamurtari Vlorë
16:00
Terbuni Puke 3 : 0 Tirana II
16:00
Tepelena 1 : 0 Butrinti Sarande
16:00
Klosi 1 : 4 Sopoti Librazhd
16:00
Internacional Tirana 1 : 2 Luzi 2008
16:00
Kevitan 0 : 0 Partizani Tirana II
16:00
Ada Velipoje 3 : 0 Kukësi II
16:00