toggle menu
Belgien
23.12.2018
Anderlues 3 : 0 Estaimbourg
17:00
22.12.2018
Sottegem 1 : 3 Ninove
22:00
City Pirates Antwerpen 1 : 2 Hoogstraten
22:00
De Kempen 8 : 0 Sint-Job
21:30
Mandel United 1 : 0 Harelbeke
21:30
Zulte-Waregem 1 : 2 White Star Woluwé
17:00
21.12.2018
OH Leuven 3 : 0 Heist
22:30
Gent 3 : 3 Ladies Genk
22:30
Anderlecht 1 : 0 Standard Liège
22:00
19.12.2018
Union Saint-Gilloise 2 : 2 KRC Genk
22:45
KAS Eupen 0 : 1 KV Oostende
22:00
KV Mechelen 3 : 0 KV Kortrijk
22:00
18.12.2018
VV St. Truiden 1 : 3 KAA Gent
22:45
17.12.2018
Antwerp Res. 1 : 2 Anderlecht Res.
21:30
16.12.2018
Boitsfort 2 : 0 Villers-La-Ville
17:00
Crossing Schaerbeek 2 : 5 Kosova Schaerbeek
17:00
Stade Everois 2 : 4 Jodoigne
17:00
Union Lasne-Ohain 3 : 2 BX Brussels
17:00
Hoeilaart 4 : 1 Sterrebeek
17:00
Rossignol 0 : 0 Champlon
17:00
Le Roeulx 4 : 1 Estaimbourg
17:00
Adegem 2 : 2 Eendracht Aalter
17:00
Poperinge 4 : 0 Deerlijk Sport
17:00
RC Lauwe 2 : 1 Blankenberge
17:00
Kortemark 0 : 3 Vlamertinge
17:00
Oostnieuwkerke 3 : 0 Dadizele
17:00
Cappellen 2 : 1 VW Hamme
17:00
Berchem Sport 2 : 1 Bocholt
17:00
Diegem Sport 2 : 1 Westhoek
17:00
Toekomst Menen 3 : 4 Gullegem
17:00
Harelbeke 0 : 1 Ronse
17:00
Richelle United 0 : 1 Verlaine
17:00
Meix-Devant-Virton 1 : 2 Warnant
17:00
Léopold 1 : 0 Stade Brainois
17:00
Ostiches 3 : 1 Wavre Sports
17:00
Jeunesse Tamines 1 : 1 Stockel
17:00
Albert Quévy-Mons 1 : 2 Binche
17:00
Woluwe-Zaventem 2 : 3 Eendracht Wervik
17:00
FC Lebbeke 1 : 0 Torhout
17:00
Francs Borains 2 : 0 Tilleur
17:00
Rupel Boom 0 : 2 Thes Sport
17:00
VC Eendracht Aalst 2002 1 : 2 Heist
17:00
Sporting Bruxelles 3 : 2 Saint-Michel
16:30
Renaissance Forestoise 2 : 3 Waterloo
16:30
Genappe 2 : 3 Etterbeek
16:30
Aarschot 1 : 0 Herent
16:30
Liedekerke 3 : 0 Grimbergen
16:30
Tervuren-Duisburg 3 : 2 Veltem
16:30
Herkol 1 : 1 Huvo Jeuk
16:30
Zepperen-Brustem 1 : 1 HIH Hoepertingen
16:30
Torpedo Hasselt 2 : 1 Vlijtingen
16:30
Saint-Louis-Saint-Léger 0 : 0 Gouvy
16:30
Marloie Sport 0 : 0 Libramont
16:30
Montignies 2 : 1 Houdeng
16:30
Soignies Sports 4 : 3 Solre-sur-Sambre
16:30
SG-Tertre-Hautrage 0 : 1 RAS Monceau
16:30
Anderlues 4 : 2 Pâturages
16:30
Belœil 1 : 1 PAC Buzet
16:30
Neufvilles 2 : 5 Antoing
16:30
Gosselies Sports 2 : 0 Péruwelz
16:30
Trooz 1 : 0 Stade Disonais
16:30
JS Fizoise 1 : 1 UCE Liège
16:30
Raeren-Eynatten 4 : 0 Aubel
16:30
Wanze / Bas-Oha 1 : 1 Ster-Francorchamps
16:30
Witgoor Sport 3 : 1 De Kempen
16:30
Sint-Job 1 : 4 VC Herentals
16:30
Mariekerke 2 : 4 Oppuurs
16:30
Rochus Deurne 0 : 0 Wuustwezel
16:30
Eendracht Zoersel 1 : 1 Retie Branddonk
16:30
Berg en Dal 1 : 1 Schriek
16:30
HO Kalken 1 : 0 Eendracht Zele
16:30
Ardennen 0 : 2 Bambrugge
16:30
Elene-Grotenberge 2 : 2 Appelterre-Eichem
16:30
Drongen 5 : 0 Sparta Waasmunster
16:30
Dendermonde 3 : 0 Sottegem
16:30
Sassport Boezinge 2 : 3 Excelsior Zedelgem
16:30
Damme 0 : 2 Oostduinkerke
16:30
Wielsbeke 1 : 1 Racing Waregem
16:30
Vosselaar 1 : 3 Patro Eisden
16:30
Londerzeel 1 : 0 Eppegem
16:30
Dikkelvenne 0 : 1 Sint-Eloois-Winkel
16:30
Mormont 0 : 0 La Calamine
16:30
Herstal 3 : 1 Longlier
16:30
Stockay-Warfusée 6 : 0 Aywaille
16:30
US Givry 4 : 1 Sprimont
16:30
Entité Manageoise 5 : 0 Rapid Symphorinois
16:30
Braine 1 : 3 Ganshoren
16:30
Ternesse 0 : 4 Bornem
16:30
Helson Helchteren 2 : 2 Zwarte Leeuw
16:30
Avanti 3 : 2 Oostkamp
16:30
Jong Lede 1 : 3 Sporting Kampenhout
16:30
Zelzate 0 : 0 Wingene
16:30
Walhain 2 : 4 Acren-Lessines
16:30
Hamoir 1 : 1 Solières Sport
16:30
Waremme 2 : 2 Rebecq
16:30
15.12.2018
Ixelles 3 : 3 Saint-Josse
22:30
Chaumont 0 : 0 Habay-la-Neuve
22:30
La Roche 0 : 0 Jeunesse Freylangeoise
22:30
Stade Bierbeek 0 : 1 Linden
22:00
Beringen 2 : 1 Melo Zonhoven
22:00