toggle menu
Bosnien-Herzegowina
02.12.2018
Zeljeznicar 2 : 3 Siroki Brijeg
15:00
GOSK Gabela 1 : 1 Radnik Bijeljina
15:00
01.12.2018
Sarajevo 3 : 1 Celik
18:00
Sloboda Tuzla 2 : 1 Mladost Doboj Kakanj
15:00
Zvijezda 09 1 : 1 Tuzla City
15:00
25.11.2018
Sarajevo 3 : 1 Zvijezda 09
17:00
Siroki Brijeg 1 : 1 GOSK Gabela
15:00
Radnik Bijeljina 0 : 1 Sloboda Tuzla
15:00
24.11.2018
Celik 0 : 3 Mladost Doboj Kakanj
19:00
Krupa na Vrbasu 2 : 1 Zeljeznicar
15:00
Tekstilac Derventa 0 : 2 Rudar Prijedor
15:00
Tuzla City 1 : 2 Zrinjski
15:00
Kozara Gradiska 2 : 0 Slavija
15:00
Željezničar Banja Luka 5 : 1 Podrinje Janja
15:00
Sutjeska Foca 3 : 0 Sloboda Mrkonjic Grad
15:00
Drina Zvornik 2 : 2 Sloga Gornje Crnjelovo
15:00
Borac Banja Luka 3 : 1 Modriča
15:00
18.11.2018
SFK 2000 2 : 0 Lokomotiva
15:30
Olimpic Sarajevo 1 : 0 Orasje
15:30
Iskra 2 : 0 Gradina
15:00
17.11.2018
Emina Mostar 6 : 0 Modriča
18:00
Zvijezda 1 : 6 Rudar Kakanj
15:30
Igman Konjic 0 : 1 Mostar
15:30
Gorazde 3 : 1 Vitez
15:30
Bosna Visoko 1 : 4 Capljina
15:30
Bratstvo Gracanica 1 : 2 Jedinstvo Bihac
15:30
Metalleghe-BSI Jajce 2 : 0 Slaven Živinice
15:30
Novi Travnik 2 : 1 TOŠK Tešanj
15:30
Sloga Gornje Crnjelovo 4 : 0 Željezničar Banja Luka
15:00
Radnik Bumerang 2 : 1 Banja Luka
15:00
Slavija 2 : 1 Sutjeska Foca
15:00
Rudar Prijedor 1 : 0 Borac Banja Luka
15:00
Podrinje Janja 5 : 0 Tekstilac Derventa
15:00
Sloboda Mrkonjic Grad 1 : 3 Drina Zvornik
15:00
Modriča 0 : 0 Kozara Gradiska
15:00
11.11.2018
Zeljeznicar 2 : 3 Tuzla City
18:30
Sloboda Tuzla 0 : 1 Siroki Brijeg
15:30
GOSK Gabela 1 : 0 Krupa na Vrbasu
15:30
TOŠK Tešanj 3 : 2 Metalleghe-BSI Jajce
15:30
10.11.2018
Zrinjski 2 : 2 Sarajevo
18:30
Borac Banja Luka 4 : 1 Podrinje Janja
18:00
Kozara Gradiska 0 : 1 Rudar Prijedor
15:30
Mostar 5 : 1 Bosna Visoko
15:30
Željezničar Banja Luka 4 : 1 Tekstilac Derventa
15:30
Drina Zvornik 3 : 0 Slavija
15:30
Mladost Doboj Kakanj 2 : 0 Radnik Bijeljina
15:30
Sloga Gornje Crnjelovo 2 : 1 Sloboda Mrkonjic Grad
15:30
Capljina 0 : 0 Bratstvo Gracanica
15:30
Sutjeska Foca 0 : 0 Modriča
15:30
Slaven Živinice 3 : 3 Zvijezda
15:30
Rudar Kakanj 0 : 1 Olimpic Sarajevo
15:30
Jedinstvo Bihac 1 : 0 Novi Travnik
15:30
Orasje 2 : 2 Gorazde
15:30
Zvijezda 09 2 : 0 Celik
15:30
Vitez 1 : 0 Igman Konjic
15:30
04.11.2018
Siroki Brijeg 1 : 1 Mladost Doboj Kakanj
18:30
Modriča 5 : 1 Radnik Bumerang
16:00
Olimpic Sarajevo 4 : 0 Slaven Živinice
15:30
Iskra 0 : 3 SFK 2000
15:00
Gradina 1 : 0 Banja Luka
14:00
03.11.2018
Sarajevo 2 : 1 Zeljeznicar
19:00
Sloboda Mrkonjic Grad 2 : 1 Željezničar Banja Luka
16:00
Podrinje Janja 1 : 1 Kozara Gradiska
16:00
Rudar Prijedor 2 : 1 Sutjeska Foca
16:00
Modriča 1 : 2 Drina Zvornik
16:00
Slavija 0 : 1 Sloga Gornje Crnjelovo
16:00
Tekstilac Derventa 0 : 1 Borac Banja Luka
16:00
Lokomotiva 2 : 1 Emina Mostar
16:00
Gorazde 0 : 0 Rudar Kakanj
15:30
Novi Travnik 0 : 1 Capljina
15:30
Bratstvo Gracanica 4 : 0 Bosna Visoko
15:30
Zvijezda 3 : 0 TOŠK Tešanj
15:30
Metalleghe-BSI Jajce 2 : 2 Jedinstvo Bihac
15:30
Vitez 0 : 3 Mostar
15:30
Celik 1 : 0 Radnik Bijeljina
15:30
Tuzla City 2 : 1 GOSK Gabela
15:30
Krupa na Vrbasu 0 : 1 Sloboda Tuzla
15:30
Zvijezda 09 1 : 0 Zrinjski
15:30
Igman Konjic 1 : 1 Orasje
15:30
31.10.2018
SFK 2000 0 : 0 Iskra
15:00
28.10.2018
Zeljeznicar 0 : 1 Zvijezda 09
17:30
GOSK Gabela 1 : 0 Sarajevo
16:30
Radnik Bumerang 2 : 3 Lokomotiva
16:00
TOŠK Tešanj 0 : 0 Olimpic Sarajevo
15:30
27.10.2018
Sloboda Tuzla 1 : 1 Tuzla City
17:30
Emina Mostar 1 : 2 Iskra
17:00
SFK 2000 18 : 0 Gradina
17:00
Banja Luka 1 : 0 Modriča
17:00
Jedinstvo Bihac 3 : 0 Zvijezda
15:30
Mostar 3 : 1 Bratstvo Gracanica
15:30
Sloboda Mrkonjic Grad 0 : 0 Slavija
15:30
Slaven Živinice 1 : 0 Gorazde
15:30
Bosna Visoko 1 : 0 Novi Travnik
15:30
Mladost Doboj Kakanj 2 : 1 Krupa na Vrbasu
15:30
Orasje 3 : 3 Vitez
15:30
Rudar Kakanj 3 : 0 Igman Konjic
15:30
Radnik Bijeljina 2 : 1 Siroki Brijeg
15:30
Kozara Gradiska 2 : 1 Tekstilac Derventa
15:30
Capljina 2 : 1 Metalleghe-BSI Jajce
15:30
Drina Zvornik 0 : 1 Rudar Prijedor
15:30