toggle menu

Wales • 2. Liga • 2018/2019

Briton Ferry - Afan Lido: 15 März 2019, Freitag

  • Stadion: Old Road (Briton Ferry)
  • Halbzeit: -1
  • Endergebnis: -1
  • Schiedsrichter/in: Suhaizi bin Shukri, Mohd Hariff Akhir, Rabih Omeirat, Baraa Aisha
01.12.2018
Afan Lido 4 : 1 Briton Ferry
17:00
20.04.2019
Llantwit Major 0 : 0 Briton Ferry
16:30
13.04.2019
Cwmamman United 0 : 0 Briton Ferry
16:30
06.04.2019
Undy Athletic 0 : 0 Briton Ferry
16:30
Cwmamman United 0 : 0 Afan Lido
16:30
23.03.2019
Penybont 0 : 0 Briton Ferry
17:30
Afan Lido 0 : 0 Goytre
17:30
09.03.2019
Pontypridd Town AFC 0 : 0 Afan Lido
17:30
02.03.2019
Afan Lido 0 : 0 Llantwit Major
17:30
01.03.2019
Briton Ferry 0 : 0 Ammanford
22:30
23.02.2019
Pontypridd Town AFC 0 : 0 Briton Ferry
17:00
22.02.2019
Taff's Well 0 : 0 Afan Lido
22:30
16.02.2019
Briton Ferry 0 : 0 Llantwit Major
17:00
15.02.2019
Afan Lido 0 : 0 Cwmamman United
22:30
09.02.2019
Cwmbran Celtic 0 : 0 Afan Lido
17:00
08.02.2019
Briton Ferry 0 : 0 Taff's Well
22:30
02.02.2019
Briton Ferry 0 : 0 Cwmamman United
17:00
01.02.2019
Afan Lido 0 : 0 Port Talbot Town
22:30
26.01.2019
Cwmbran Celtic 0 : 2 Briton Ferry
17:00
25.01.2019
Goytre United 3 : 0 Afan Lido
22:30
19.01.2019
Port Talbot Town 2 : 1 Briton Ferry
17:30