toggle menu
Bulgarien
09.12.2018
Botev Novi Pazar 4 : 2 Kaliakra
15:00
Svetkavitsa Targovishte 2 : 2 Ustrem Donchevo
15:00
Benkovski Byala 1 : 1 Hitrino
15:00
Kubrat 0 : 1 Spartak Varna
15:00
Lokomotiv Ruse 2 : 0 Volov Shumen
15:00
Septemvri Tervel 0 : 2 Suvorovo
14:00
02.12.2018
Neftohimik U19 3 : 3 OFK Pirin U19
15:00
Levski Karlovo 1 : 0 Minyor Radnevo
15:00
Lokomotiv Plovdiv U19 1 : 3 Ludogorets U19
15:00
Dunav 2010 U19 0 : 1 Sliven U19
15:00
Marek 1915 U19 0 : 2 Botev Plovdiv U19
15:00
Slavia Sofia U19 4 : 3 Levski Sofia U19
15:00
Septemvri Sofia U19 1 : 0 Beroe Stara Zagora U19
15:00
Yantra 1919 U19 0 : 3 CSKA Sofia U19
15:00
01.12.2018
Sozopol 3 : 1 Haskovo 1957
16:00
Cherno More U19 5 : 0 Montana U19
15:00
Atletik Kuklen 4 : 1 Rozova dolina
15:00
Sokol Markovo 6 : 0 Sadovo
15:00
Gigant Saedinenie 1 : 0 Maritsa Plovdiv
15:00
Svilengrad 0 : 0 Neftohimik
15:00
Chernomorets 1919 Burgas 5 : 1 Borislav 2009
15:00
Dimitrovgrad 1 : 2 Zagorets
15:00
Karnobat 3 : 1 Asenovets
15:00
28.11.2018
Minyor Radnevo 2 : 1 Atletik Kuklen
15:00
Septemvri Sofia U19 12 : 0 Dunav 2010 U19
15:00
27.11.2018
Paldin 0 : 1 Super Sport
15:00
25.11.2018
Haskovo 1957 2 : 0 Dimitrovgrad
15:30
Ustrem Donchevo 0 : 3 Lokomotiv Ruse
15:00
Suvorovo 3 : 1 Kubrat
15:00
Rial Kovachevtsi 0 : 1 Paldin
14:00
Lokomotiv Stara Zagora 1 : 5 Sportika
14:00
Sevlievo 3 : 2 Varna
13:00
24.11.2018
Rozova dolina 6 : 0 Sokol Markovo
15:30
Minyor Radnevo 0 : 1 Gigant Saedinenie
15:30
Maritsa Plovdiv 2 : 1 Sozopol
15:30
Zagorets 4 : 0 Karnobat
15:30
Sadovo 0 : 3 Chernomorets 1919 Burgas
15:30
Asenovets 2 : 2 Atletik Kuklen
15:30
Borislav 2009 3 : 0 Svilengrad
15:30
Neftohimik 1 : 0 Levski Karlovo
15:30
Slivnishki geroy 1 : 1 Septemvri Simitli
15:00
Botev Plovdiv U19 1 : 0 Dunav 2010 U19
15:00
Germaneya 2 : 3 Hebar 1918
15:00
Rilski Sportist 5 : 0 Velbazhd
15:00
Sliven U19 3 : 5 Septemvri Sofia U19
15:00
Montana U19 2 : 1 Lokomotiv Plovdiv U19
15:00
Belasitsa 3 : 0 Chavdar Etropole
15:00
Sportist Svoge 2 : 1 Botev Ihtiman
15:00
Pirin Razlog 1 : 1 Nadezhda Dobroslavtsi
15:00
Marek 2 : 0 Oborishte
15:00
Ludogorets U19 4 : 0 Marek 1915 U19
15:00
Levski Sofia U19 10 : 0 Neftohimik U19
15:00
FK Minyor Pernik 1 : 1 Bansko
15:00
Spartak Varna 2 : 2 Svetkavitsa Targovishte
15:00
Kaliakra 0 : 0 Septemvri Tervel
15:00
OFK Pirin U19 5 : 0 Yantra 1919 U19
15:00
Topoli 5 : 1 Benkovski Byala
15:00
Vihren 1 : 1 Balkan Botevgrad
15:00
CSKA Sofia U19 1 : 1 Cherno More U19
15:00
Hitrino 1 : 0 Botev Novi Pazar
15:00
Beroe Stara Zagora U19 3 : 3 Slavia Sofia U19
15:00
Enko Plovdiv 1 : 0 Etar VT
14:00
NSA Sofia 7 : 1 Super Sport
14:00
21.11.2018
Zagorets 3 : 2 Svilengrad
15:30
Montana U19 2 : 2 Septemvri Sofia U19
15:00
18.11.2018
Levski Karlovo 1 : 0 Borislav 2009
15:30
Ustrem Donchevo 2 : 2 Volov Shumen
15:00
Suvorovo 2 : 0 Svetkavitsa Targovishte
15:00
Nadezhda Dobroslavtsi 2 : 2 Rilski Sportist
15:00
Etar VT 2 : 1 Sevlievo
14:00
Paldin 1 : 1 Enko Plovdiv
14:00
Sportika 4 : 1 Rial Kovachevtsi
14:00
Super Sport 2 : 1 Lokomotiv Stara Zagora
14:00
17.11.2018
Sozopol 2 : 0 Gigant Saedinenie
16:30
Neftohimik 2 : 1 Minyor Radnevo
15:30
Akademik Svishtov 2 : 2 Pavlikeni
15:30
Svilengrad 1 : 0 Sadovo
15:30
Sokol Markovo 2 : 2 Asenovets
15:30
Karnobat 2 : 1 Haskovo 1957
15:30
Dimitrovgrad 1 : 1 Maritsa Plovdiv
15:30
Atletik Kuklen 2 : 2 Zagorets
15:30
Chernomorets 1919 Burgas 0 : 2 Rozova dolina
15:30
Hebar 1918 3 : 2 FK Minyor Pernik
15:00
Balkan Botevgrad 0 : 2 Slivnishki geroy
15:00
Septemvri Simitli 3 : 0 Germaneya
15:00
Kaliakra 0 : 6 Kubrat
15:00
Hitrino 3 : 1 Septemvri Tervel
15:00
Bansko 1 : 0 Sportist Svoge
15:00
Oborishte 1 : 1 Vihren
15:00
Botev Ihtiman 1 : 2 Belasitsa
15:00
Chavdar Etropole 2 : 3 Pirin Razlog
15:00
Velbazhd 1 : 2 Marek
15:00
Spartak Varna 3 : 1 Lokomotiv Ruse
15:00
Topoli 1 : 0 Botev Novi Pazar
15:00
Varna 0 : 7 NSA Sofia
12:30
13.11.2018
Dobrudzha 1919 U18 1 : 1 Ludogorets U18
15:00
11.11.2018
Akademik Svishtov 4 : 1 Kom Berkovitsa
15:30
OFK Levski 0 : 2 Spartak Pleven
15:30
Lokomotiv Mezdra 2 : 1 Bdin
15:30
Pavlikeni 2 : 2 Partizan
15:30