toggle menu
Estland
16.12.2018
Tammeka 1 : 2 Tallinna Kalev
20:00
24.11.2018
Ajax Tallinna 1 : 4 Tabasalu Charma
14:00
Kuressaare 1 : 0 Elva
14:00
Keila 1 : 0 K-Järve JK Järve
14:00
17.11.2018
Elva 0 : 1 Kuressaare
14:00
K-Järve JK Järve 3 : 1 Keila
14:00
Tabasalu Charma 3 : 0 Ajax Tallinna
14:00
11.11.2018
FCI Tallinn 0 : 0 Tabasalu Charma
18:00
10.11.2018
Tammeka 3 : 0 Tulevik ja Suure-Jaani
18:00
04.11.2018
Tabasalu Charma 4 : 0 FCI Tallinn
15:00
03.11.2018
Tulevik ja Suure-Jaani 1 : 2 Tammeka
18:00
Paide III 4 : 0 Põhja-Tallinna JK Volta
14:00
28.10.2018
Vaprus 0 : 3 Lootos
16:00
24.10.2018
Elva 2 : 3 Saku Sporting
19:00
21.10.2018
Pärnu II 2 : 0 Flora II
16:00
Tallinna Kalev II 0 : 0 Saku Sporting
16:00
Tulevik ja Suure-Jaani 1 : 0 Kuressaare
15:00
20.10.2018
Lootos 0 : 1 10 Premium
16:00
Flora 2 : 1 Levadia
13:00
Pärnu 6 : 0 Tallinna Kalev
13:00
16.10.2018
Ajax Tallinna 4 : 1 Legion
18:00
14.10.2018
Nõmme Kalju 1 : 6 Tulevik ja Suure-Jaani
19:30
Tallinna Kalev II 0 : 8 Flora II
16:00
Kuressaare 1 : 1 Elva
15:00
Saku Sporting 3 : 3 Pärnu II
15:00
13.10.2018
Tallinna Kalev 4 : 1 Levadia
16:30
10 Premium 2 : 1 Tammeka
13:00
Flora 1 : 1 Pärnu
13:00
Lootos 4 : 2 Ajax Tallinna
13:00
10.10.2018
Tammeka 0 : 2 Lootos
20:30
26.09.2018
Nõmme Kalju 3 : 0 Tallinna Kalev
19:00
Viimsi II 0 : 3 Elva
19:00
25.09.2018
Tabasalu Charma 6 : 1 Zenit Tallinn
20:00
Trans 8 : 0 Noorus-96
19:00
Paide 2 : 1 Legion
19:00
FCI Levadia 2 : 1 Flora
19:00
23.09.2018
Pärnu 4 : 0 Levadia
12:00
22.09.2018
Ajax Tallinna 1 : 1 10 Premium
15:00
18.09.2018
Flora 5 : 0 Tallinna Kalev
17:30
16.09.2018
Tallinna Kalev II 1 : 7 Pärnu II
19:30
Elva 0 : 2 Tulevik ja Suure-Jaani
17:00
Flora II 0 : 0 Saku Sporting
15:00
Kuressaare 3 : 1 Nõmme Kalju
14:00
15.09.2018
Tallinna Kalev 0 : 7 Pärnu
16:45
Ajax Tallinna 2 : 1 Tammeka
16:00
Levadia 0 : 9 Flora
13:00
10 Premium 1 : 2 Lootos
13:00
09.09.2018
Tulevik ja Suure-Jaani 1 : 4 Lootos
19:00
Tammeka 2 : 1 Kuressaare
18:00
06.09.2018
Järva-Jaani 0 : 6 Tammeka
17:30
05.09.2018
Maardu 4 : 0 Läänemaa Haapsalu
18:00
02.09.2018
Nõmme Kalju 2 : 1 Elva
13:00
Flora II 2 : 5 Pärnu II
12:00
Saku Sporting 2 : 2 Tallinna Kalev II
12:00
26.08.2018
Tulevik ja Suure-Jaani 7 : 0 Nõmme Kalju
13:00
Pärnu II 4 : 1 Saku Sporting
13:00
Elva 2 : 2 Kuressaare
12:00
25.08.2018
Pärnu 4 : 1 Flora
16:00
Ajax Tallinna 1 : 2 Lootos
15:00
Tammeka 2 : 0 10 Premium
13:00
Levadia 0 : 3 Tallinna Kalev
13:00
23.08.2018
Piraaja 3 : 4 Noorus-96
19:45
22.08.2018
Tartu Welco 0 : 5 FCI Levadia
19:00
Viimsi II 3 : 2 K-Järve JK Järve II
18:30
Poseidon 0 : 3 Tabasalu Charma
18:30
Zenit Tallinn 4 : 2 Kose
18:30
21.08.2018
Maardu 4 : 0 Sillamäe Kalev
18:30
Kadrina 0 : 7 Trans
18:30
Järva-Jaani 5 : 0 Äksi Wolves
18:30
19.08.2018
Nõmme Kalju 1 : 2 Kuressaare
17:30
Saku Sporting 7 : 1 Flora II
16:00
Pärnu II 9 : 1 Tallinna Kalev II
13:00
Tulevik ja Suure-Jaani 2 : 2 Elva
12:30
18.08.2018
Levadia 0 : 5 Pärnu
14:00
Lootos 0 : 1 Tammeka
13:00
10 Premium 2 : 0 Ajax Tallinna
13:00
17.08.2018
Tallinna Kalev 0 : 6 Flora
20:00
16.08.2018
Legion 3 : 0 Vaprus
19:00
Flora 13 : 0 Warrior
19:00
Läänemaa Haapsalu 14 : 1 Teleios
19:00
15.08.2018
Ajax Tallinna 0 : 0 Rakvere Tarvas
18:00
Legion 1 : 0 Tallinna Kalev II
17:00
14.08.2018
Viimsi 2 : 3 Elva
19:00
Paide 2 : 1 Paide III
19:00
Tammeka 1 : 0 Flora II
19:00
Kuressaare 2 : 3 Nõmme Kalju
18:30
13.08.2018
Vaprus 2 : 0 Nõmme Kalju
18:00
12.08.2018
K-Järve JK Järve 1 : 8 Saku Sporting
14:00
11.08.2018
Lootos 1 : 0 Flora II
13:00
09.08.2018
Paide 0 : 3 Tallinna Kalev
19:00
Volta Tallinn 0 : 0 Elva
18:00
08.08.2018
Tallinna Kalev 3 : 0 Tartu Santos
19:15
25.07.2018
Joker 4 : 4 Poseidon
19:30
Paide III 10 : 4 Kadakas
19:00
24.07.2018
Piraaja 7 : 0 Helios II
19:45
19.07.2018
Maarjamäe FC Igiliikur 1 : 2 K-Järve JK Järve II
19:30
18.07.2018
Kadrina 2 : 0 Depoo
19:00
Tabasalu Charma 6 : 0 Lelle
19:00
Ambla Vallameeskond 1 : 6 Viimsi
19:00
Noorus-96 7 : 3 Otepää
19:00