toggle menu
Israel
01.01.2019
Hapoel Katamon 1 : 1 Hapoel Rishon LeZion
20:40
Ironi Tiberias 0 : 3 Maccabi Tzur Shalom
15:30
Maccabi Kiryat Ata 1 : 1 Ironi Baka El Garbiya
15:30
Maccabi Ma'alot Tarshiha 5 : 0 Maccabi Tzeirey Shfaram
15:30
Hapoel Kfar Bara 0 : 0 Shimshon Bnei Taibe
15:30
Maccabi Ironi Tamra 4 : 1 Ahi Akko
15:30
31.12.2018
Beitar Jerusalem 1 : 1 Hapoel Haifa
22:00
Hapoel Ramat HaSharon 1 : 2 Beitar Tel Aviv Ramla
20:00
Hapoel Umm al-Fahm 0 : 0 Hapoel Shfara'am
20:00
Hapoel Marmorek 0 : 4 Hapoel Kfar Saba
20:00
Ironi Nesher 1 : 0 Hapoel Kfar Kana
19:00
Beitar Givat Zeev Shevi 0 : 1 Beitar Ironi Kiryat Gat
15:30
30.12.2018
Hapoel Tel Aviv 2 : 0 Bnei Sakhnin
21:30
Hapoel Hadera 3 : 0 Maccabi Petah Tikva
20:00
29.12.2018
Maccabi Hadera 13 : 0 Maccabi Tzur Shalom
22:30
Maccabi Haifa 1 : 0 Bnei Yehuda
21:30
Elnahada Nazareth 1 : 3 Maccabi Ma'alot Tarshiha
21:00
Agudat Sport Ashdod 1 : 1 Maccabi Sha'arayim
20:45
Hakoah Ramat Gan 1 : 1 Holon Yermiyahu
20:45
Robi Shapira 0 : 2 Tira
20:30
Hapoel Be'er Sheva 1 : 0 Ashdod
19:15
Maccabi Netanya 1 : 0 Ironi Kiryat Shmona
19:00
Hapoel Ra'anana 0 : 2 Maccabi Tel Aviv
17:00
Ironi Kiryat Shmona U19 0 : 0 Hapoel Ramat Gan U19
16:00
Tzeirei Kafr Kanna 3 : 2 Hapoel Bu'eine
15:30
Daburiyya Osama 2 : 0 Hapoel Bnei Musmus
15:30
Maccabi Bnei Nahaf 0 : 3 Ahva Kafr Manda
15:00
Hapoel Hadera U19 0 : 2 Beitar Nes Tubruk U19
13:30
Maccabi Haifa U19 1 : 1 Maccabi Tel Aviv U19
13:00
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 0 : 1 Hap Ramat Hasharon U19
12:45
Bnei Sakhnin U19 1 : 0 Hapoel Raanana U19
12:00
Ashdod U19 3 : 0 Maccabi Netanya U19
12:00
Beitar Jerusalem U19 0 : 0 Hapoel Be'er Sheva U19
12:00
Hapoel Tel Aviv U19 1 : 2 Maccabi Petah Tikva U19
11:45
Maccabi Ein Mahal Jamal 0 : 0 Tzeirey Ironi Baka
02:00
28.12.2018
Hapoel Bnei Lod 0 : 1 Hapoel Acre
16:00
Hapoel Ashkelon 0 : 1 Hapoel Nazareth Illit
16:00
Maccabi Ahi Nazareth 0 : 0 Hapoel Iksal
16:00
Hapoel Afula 3 : 1 Sektzia Nes Tziona
16:00
Hapoel Ramat Gan 2 : 1 Hapoel Petah Tikva
16:00
Ihud Bnei Kfar Kara 2 : 0 Hapoel Ramot Menashe
15:00
Maccabi Ahi Iksal 2 : 0 Hapoel Daliyat Al Karmel
15:00
Ironi Bnei Kabul 3 : 0 Ahva Arraba
15:00
Bnei HaGolan VeHaGalil 0 : 2 Ihud Bnei Mejdel Krum
15:00
Maccabi Bnei Raina 0 : 1 Hapoel Bnei Pardes
14:30
Hapoel Sandala Gilboa 5 : 3 Hapoel Beit Shean
14:30
Ihud Bnei Baka 3 : 1 Hapoel Tirat HaCarmel
14:15
Maccabi Nujeidat Ahmed 1 : 2 Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
14:15
Tzeirey Taibe 1 : 2 Ironi Or Yehuda
14:15
Maccabi Herzliya 0 : 0 Maccabi Yavne
14:15
Hapoel Kfar Shalem 0 : 2 Kafr Qasim
14:00
Shimshon Kafr Qasim 2 : 3 Maccabi Kabilio Jaffa
14:00
Hapoel Lod 1 : 6 Ironi Kuseife
14:00
Bnei Jaffa Ortodoxim 1 : 3 Beitar Petah Tikva
14:00
Hapoel Yeruham 0 : 0 MS Be'er Sheva
14:00
Maccabi Tzeirey Shfaram 0 : 2 Beitar Nahariya
14:00
Nordia Jerusalem 2 : 1 Beitar Kfar Saba
13:45
Hapoel Kaukab 0 : 0 Hapoel Herzliya
13:30
Hapoel Migdal HaEmek 1 : 0 Hapoel Jerusalem
13:30
Maccabi Ironi Netivot 0 : 1 Bnei Yeechalal Rehovot
13:30
Roei Heshbon Tel Aviv 0 : 4 Beitar Ramat Gan
13:30
Maccabi Ashdod 4 : 0 Bnei Eilat
13:30
Maccabi Kiryat Malachi 7 : 0 Beitar Givat Zeev Shevi
13:15
Dimona 1 : 2 Ironi Modi'in
13:15
Shikun HaMizrah 0 : 2 Maccabi Ironi Sderot
13:00
Hapoel Azor 4 : 0 Maccabi Kiryat Gat
13:00
Hapoel Bik'at HaYarden 4 : 2 Hapoel Mahane Yehuda
12:45
Beitar Ironi Kiryat Gat 2 : 1 Beitar Ir Ma'ale Adumim
12:45
Hapoel Nahlat Yehuda 2 : 0 Hapoel Hod HaSharon
12:45
Maccabi Ironi Amishav PT 1 : 2 Ironi Beit Dagan
12:45
Hapoel Kiryat Ono 0 : 1 Shimshon Tel Aviv
12:30
Hapoel Asi Gilboa 0 : 2 Hapoel Bnei Zalafa
12:30
Hapoel Ihud Bnei Jatt 5 : 2 Hapoel Kafr Qasim Shouaa
11:55
27.12.2018
Hapoel Be'er Sheva 2 : 1 Hapoel Ra'anana
21:30
Hapoel Hadera 0 : 3 Beitar Jerusalem
21:30
Maccabi Holon 1 : 2 Maccabi Kishronot Hadera
20:30
Girls Soccer Academy 1 : 5 Ironi Ramat HaSharon
20:00
Beitar Tel Aviv Ramla 2 : 0 Hapoel Katamon
20:00
26.12.2018
Ashdod 0 : 1 Maccabi Haifa
22:00
Hapoel Haifa 1 : 1 Hapoel Tel Aviv
21:00
Ironi Kiryat Shmona 1 : 1 Hapoel Ra'anana
20:00
25.12.2018
Maccabi Tel Aviv 3 : 0 Hapoel Be'er Sheva
22:00
Maccabi Kiryat Gat 3 : 0 Bnot Netanya
20:45
Maccabi Petah Tikva 1 : 1 Bnei Yehuda
20:30
Bnei Sakhnin 0 : 2 Maccabi Netanya
20:30
Hapoel Kfar Saba 1 : 1 Hapoel Afula
20:00
Sektzia Nes Tziona 0 : 1 Maccabi Ahi Nazareth
20:00
Hapoel Acre 5 : 1 Hapoel Marmorek
20:00
Hapoel Nazareth Illit 0 : 0 Hapoel Ramat HaSharon
20:00
Hapoel Iksal 2 : 0 Hapoel Ashkelon
20:00
Hapoel Rishon LeZion 1 : 1 Hapoel Ramat Gan
20:00
Hapoel Beit Shean 0 : 4 Daburiyya Osama
18:30
24.12.2018
Hapoel Petah Tikva 2 : 2 Hapoel Bnei Lod
20:40
Maccabi Holon 3 : 1 Hapoel Be'er Sheva
20:30
Maccabi Bnei Nahaf 3 : 0 Maccabi Tzeirey Shfaram
15:30
23.12.2018
Hapoel Katamon 1 : 2 Hapoel Tel Aviv
21:30
22.12.2018
Beitar Jerusalem 1 : 2 Maccabi Tel Aviv
22:00
Hapoel Be'er Sheva 1 : 0 Beitar Tel Aviv Ramla
20:30
Maccabi Haifa 5 : 0 Hapoel Marmorek
18:30
Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 4 : 0 Ihud Bnei Baka
15:30