toggle menu
Japan
22.12.2018
Parceiro Nagano 0 : 1 Urawa Reds
13:00
NTV Beleza 6 : 0 Vegalta Sendai
10:00
Nojima Stella 0 : 1 JEF United
08:00
Albirex Niigata 1 : 2 INAC Kobe Leonessa
05:00
16.12.2018
Nittaidai 2 : 2 Yokohama
07:00
09.12.2018
Urawa Reds 1 : 0 Vegalta Sendai
12:00
08.12.2018
Júbilo Iwata 2 : 0 Tokyo Verdy
08:00
Yokohama 1 : 2 Nittaidai
07:00
05.12.2018
Vegalta Sendai 3 : 2 Montedio Yamagata
13:00
Urawa Reds 1 : 0 Kashima Antlers
13:00
02.12.2018
Yokohama 0 : 2 Urawa Reds
08:00
Shizuoka Sangyo Univ. 0 : 2 INAC Kobe Leonessa
08:00
Yokohama FC 0 : 1 Tokyo Verdy
07:00
Albirex Niigata 3 : 1 Nittaidai
05:00
Cerezo Osaka 0 : 2 Vegalta Sendai
05:00
01.12.2018
NTV Beleza 4 : 0 Kamogawa
08:00
Teikyo Institute 0 : 1 JEF United
08:00
Parceiro Nagano 1 : 0 Tokiwagi Gakuen
05:00
Nojima Stella 3 : 1 Harima
05:00
25.11.2018
NTV Beleza 6 : 1 JFA Academy
08:00
Yokohama 2 : 1 Kanagawa University
08:00
INAC Kobe Leonessa 4 : 0 NGU Lublield Nagoya
08:00
Matsue City 2 : 0 Suzuka Unlimited
07:30
Parceiro Nagano 4 : 0 Mukogawa Women's Uni
07:30
Omiya Ardija 0 : 1 Tokyo Verdy
07:00
Iga Kunoichi 1 : 2 Teikyo Institute
05:00
Setagaya Sfida 0 : 4 Harima
05:00
JEF United 2 : 0 Angeviolet Hiroshima
05:00
Kariya 4 : 1 Miyazaki
04:45
Nojima Stella 3 : 0 Fujieda Masayoshi
04:30
24.11.2018
Albirex Niigata 3 : 2 Yunogo Belle
08:00
Shizuoka Sangyo Univ. 6 : 1 Nittaidai II
08:00
Vegalta Sendai 2 : 0 Waseda University
08:00
Nittaidai 1 : 0 JEF United U18
07:30
Urawa Reds 5 : 1 Bunny's Kyoto
05:00
Ehime 0 : 1 Tokiwagi Gakuen
05:00
Cerezo Osaka 1 : 0 Nitere Menina
05:00
Kamogawa 6 : 1 Daito Bunka University
04:30
23.11.2018
Matsue City 2 : 1 Miyazaki
07:30
Kariya 1 : 2 Suzuka Unlimited
04:45
21.11.2018
Kashima Antlers 1 : 0 Ventforet Kofu
13:00
Suzuka Unlimited 3 : 0 Miyazaki
07:30
Kariya 1 : 1 Matsue City
04:45
18.11.2018
Shimizu S-Pulse U18 1 : 2 Yokohama F. Marinos U18
07:00
11.11.2018
Yokohama F. Marinos U18 5 : 1 Vissel Kobe U18
08:00
Ococias Kyoto 0 : 0 Tochigi Uva
07:30
Hokkaido Tokachi 0 : 5 Blancdieu Hirosaki
07:30
Bundy Onse Kakogawa 0 : 3 Suzuka Unlimited
07:30
Shimizu S-Pulse U18 2 : 0 Albirex Niigata U18
05:00
Artista Tomi 1 : 3 Miyazaki
04:45
Kariya 2 : 1 Kochi United
04:45
Matsue City 2 : 1 Saurcos Fukui
04:45
10.11.2018
Hokkaido Tokachi 3 : 0 Kochi United
07:30
Ococias Kyoto 3 : 2 Saurcos Fukui
07:30
Bundy Onse Kakogawa 1 : 2 Miyazaki
07:30
Artista Tomi 1 : 2 Suzuka Unlimited
04:45
Matsue City 4 : 2 Tochigi Uva
04:45
Kariya 1 : 0 Blancdieu Hirosaki
04:45
09.11.2018
Tochigi Uva 1 : 1 Saurcos Fukui
07:30
Suzuka Unlimited 1 : 1 Miyazaki
07:30
Blancdieu Hirosaki 3 : 2 Kochi United
07:30
Kariya 3 : 1 Hokkaido Tokachi
04:45
Artista Tomi 1 : 0 Bundy Onse Kakogawa
04:45
Matsue City 2 : 1 Ococias Kyoto
04:45
04.11.2018
Kashiwa Reysol U18 1 : 1 Shimizu S-Pulse U18
08:00
Yokohama F. Marinos U18 5 : 2 Consadole Sapporo U18
05:00
03.11.2018
Albirex Niigata U18 2 : 0 Gamba Osaka U18
05:00
27.10.2018
Shonan Bellmare 1 : 0 Yokohama F. Marinos
07:05
24.10.2018
Kawasaki Frontale 2 : 3 Montedio Yamagata
13:00
Júbilo Iwata 1 : 1 Vegalta Sendai
13:00
Urawa Reds 2 : 0 Sagan Tosu
13:00
14.10.2018
Shonan Bellmare 2 : 2 Kashiwa Reysol
10:00
Yokohama F. Marinos 2 : 2 Kashima Antlers
08:00
10.10.2018
Kashima Antlers 1 : 2 Yokohama F. Marinos
13:00
Kashiwa Reysol 1 : 1 Shonan Bellmare
13:00
09.09.2018
Kashiwa Reysol 1 : 1 Ventforet Kofu
13:00
Kawasaki Frontale 1 : 3 Kashima Antlers
13:00
Yokohama F. Marinos 3 : 1 Gamba Osaka
13:00
Cerezo Osaka 2 : 2 Shonan Bellmare
13:00
05.09.2018
Ventforet Kofu 2 : 2 Kashiwa Reysol
13:00
Kashima Antlers 1 : 1 Kawasaki Frontale
13:00
Gamba Osaka 0 : 4 Yokohama F. Marinos
13:00
Shonan Bellmare 3 : 0 Cerezo Osaka
13:00
21.07.2018
NTV Beleza 1 : 0 INAC Kobe Leonessa
13:00