toggle menu
Luxemburg
17.02.2019
Blue Boys Muhlenbach 0 : 0 Atert Bissen
18:00
Mondercange 0 : 0 Luxembourg-Porto
02:00
Alisontia Steinsel 0 : 0 Kehlen
02:00
Berdorf Consdorf 0 : 0 Alliance Aischdall
02:00
Sporting Mertzig 0 : 0 Minerva Lintgen
02:00
Jeunesse Useldange 0 : 0 Blô-Weiss Medernach
02:00
Bettembourg 0 : 0 Schifflange
02:00
Marisca Mersch 0 : 0 Bastendorf
02:00
Union Kayl-Tétange 0 : 0 Sanem
02:00
Jeunesse Schieren 0 : 0 Steinfort
02:00
Norden 0 : 0 Lorentzweiler
02:00
Yellow Boys Weiler 0 : 0 Berdenia Berbourg
02:00
URB 0 : 0 Sporting Bertrange
02:00
Syra Mensdorf 0 : 0 Red Black Egalité
02:00
Grevenmacher 0 : 0 Red Boys Aspelt
02:00
09.12.2018
Mondorf-les-Bains 2 : 1 Differdange 03
18:00
RM Hamm Benfica 2 : 4 Progrès Niedercorn
18:00
Etzella Ettelbrück 1 : 0 Jeunesse d'Esch
18:00
Sporting Bertrange 1 : 3 Union Mertert
18:00
Esch 1 : 2 UNA Strassen
18:00
Wiltz 0 : 2 Victoria Rosport
17:00
F91 Dudelange 2 : 1 Fola Esch
17:00
08.12.2018
Pratzerthal-Grevels 0 : 8 Ell
21:30
Wormeldange-Munsbach-CSG 3 : 1 Entente Itzig-Canach
21:00
Aspelt-Remich/Bous 1 : 9 Progrès Niederkorn
21:00
Swift Hesperingen 0 : 4 Mamer
21:00
Entente Diff.-Luna 0 : 9 Racing
21:00
Atert Bissen 0 : 3 Jeunesse Junglinster
21:00
Rupensia Lusitanos 1 : 11 Bettembourg
21:00
05.12.2018
Jeunesse Junglinster 1 : 2 Wormeldange-Munsbach-CSG
21:30
Rupensia Lusitanos 0 : 8 Progrès Niederkorn
21:30
Rosport-Berd-Christnach 1 : 3 Bettembourg
21:30
Ell 3 : 0 Schifflange
21:30
Mamer 1 : 3 Racing
21:30
02.12.2018
Erpeldange 2 : 5 Mamer
18:00
Sandweiler 1 : 1 Koeppchen
18:00
Blue Boys Muhlenbach 1 : 2 Esch
18:00
Jeunesse Canach 3 : 4 Swift Hesperange
18:00
Union Mertert 2 : 2 Wiltz
18:00
Berdenia Berbourg 1 : 0 Luxembourg-Porto
18:00
Sanem 1 : 3 Mondercange
18:00
Red Black Egalité 0 : 1 Yellow Boys Weiler
18:00
F91 Dudelange 4 : 1 Hostert
18:00
Red Boys Aspelt 0 : 3 Syra Mensdorf
18:00
Mondorf-les-Bains 2 : 2 RM Hamm Benfica
18:00
UT Pétange 1 : 1 Etzella Ettelbrück
18:00
Racing 2 : 2 Rumelange
18:00
Progrès Niedercorn 5 : 0 Jeunesse d'Esch
18:00
Bettembourg 2 : 0 Grevenmacher
18:00
Rodange 6 : 0 Atert Bissen
18:00
Schifflange 1 : 1 URB
18:00
Sporting Bertrange 2 : 7 Union Kayl-Tétange
18:00
Jeunesse Junglinster 1 : 7 UN Käerjeng
18:00
Bastendorf 0 : 0 Jeunesse Schieren
18:00
Kehlen 4 : 0 Jeunesse Useldange
18:00
Alisontia Steinsel 4 : 2 Marisca Mersch
18:00
Steinfort 2 : 0 Sporting Mertzig
18:00
Minerva Lintgen 1 : 1 Lorentzweiler
18:00
Blô-Weiss Medernach 1 : 0 Berdorf Consdorf
18:00
UNA Strassen 4 : 0 Victoria Rosport
17:30
Fola Esch 3 : 0 Differdange 03
17:00
01.12.2018
Ell 0 : 2 Racing
21:00
Progrès Niederkorn 3 : 0 Rosport-Berd-Christnach
21:00
Jeunesse Junglinster 3 : 1 Wincrange
21:00
Schifflange 0 : 3 Rupensia Lusitanos
21:00
Wormeldange-Munsbach-CSG 4 : 0 Mamer
21:00
Bettembourg 1 : 2 Entente Itzig-Canach
21:00
25.11.2018
URB 2 : 0 Bettembourg
18:00
Jeunesse d'Esch 0 : 0 Differdange 03
18:00
Berdenia Berbourg 1 : 2 Sanem
18:00
Hostert 1 : 1 Mondorf-les-Bains
18:00
Etzella Ettelbrück 0 : 2 UNA Strassen
18:00
Rumelange 0 : 0 UT Pétange
18:00
Atert Bissen 0 : 3 UN Käerjeng
18:00
Progrès Niedercorn 2 : 0 Racing
18:00
Mamer 1 : 2 Jeunesse Junglinster
18:00
Berdorf Consdorf 3 : 2 Bastendorf
18:00
Jeunesse Schieren 3 : 2 Kehlen
18:00
Norden 2 : 1 Steinfort
18:00
Wiltz 2 : 1 Jeunesse Canach
18:00
Lorentzweiler 6 : 3 Marisca Mersch
18:00
Jeunesse Useldange 1 : 2 Alisontia Steinsel
18:00
Syra Mensdorf 0 : 0 Schifflange
18:00
Sporting Mertzig 2 : 4 Blô-Weiss Medernach
18:00
Minerva Lintgen 1 : 2 Alliance Aischdall
18:00
Rodange 5 : 1 Union Mertert
18:00
Mondercange 5 : 0 Red Black Egalité
18:00
Esch 0 : 0 Sandweiler
18:00
Swift Hesperange 3 : 0 Blue Boys Muhlenbach
18:00
Yellow Boys Weiler 1 : 0 Sporting Bertrange
18:00
Union Kayl-Tétange 4 : 0 Red Boys Aspelt
18:00
RM Hamm Benfica 1 : 2 Fola Esch
17:00
Luxembourg-Porto 1 : 2 Grevenmacher
16:30
24.11.2018
Wincrange 3 : 0 Entente Itzig-Canach
21:00
18.11.2018
Schifflange 0 : 0 Union Kayl-Tétange
18:00
Sanem 3 : 5 Luxembourg-Porto
18:00
Red Boys Aspelt 0 : 7 Yellow Boys Weiler
18:00
Bettembourg 3 : 0 Syra Mensdorf
18:00
Red Black Egalité 1 : 1 Berdenia Berbourg
18:00
Blue Boys Muhlenbach 2 : 1 Wiltz
18:00