toggle menu
Mazedonien
17.02.2019
Rabotnički 0 : 0 Renova
16:00
Shkendija 0 : 0 Vardar
16:00
Pobeda 0 : 0 Belasica
16:00
Sileks 0 : 0 Shkupi
16:00
Akademija Pandev 0 : 0 Makedonija GjP
16:00
05.12.2018
Korab Debar 1 : 6 Akademija Pandev
15:00
Belasica 2 : 0 Sileks
15:00
Rabotnički 0 : 1 Makedonija GjP
15:00
Pobeda 2 : 0 Shkendija
15:00
02.12.2018
Akademija Pandev 0 : 0 Vardar
15:00
Renova 0 : 3 Shkendija
15:00
Sileks 1 : 0 Belasica
15:00
Rabotnički 0 : 2 Shkupi
15:00
Dragon 2014 3 : 2 Junajted
12:00
01.12.2018
Top Gol 2 : 2 Prilep
15:30
Istatov 30 : 0 Plačkovica
15:30
Borec 1 : 0 Tikveš
15:00
Rečica 5 : 0 Atletiko
15:00
Teteks 1 : 2 Skopje
15:00
Kamenica Sasa 3 : 2 Tetovo 2017
14:00
Kochani 1 : 4 Tiverija
14:00
Ljuboten 1 : 1 Borec
12:00
28.11.2018
Shkupi 1 : 1 Renova
15:00
Makedonija GjP 1 : 1 Sileks
15:00
Belasica 1 : 2 Rabotnički
15:00
Shkendija 0 : 1 Akademija Pandev
15:00
Vardar 3 : 0 Pobeda
15:00
25.11.2018
Renova 1 : 1 Akademija Pandev
15:00
Plačkovica 0 : 8 Rečica
15:00
Borec 0 : 5 Kamenica Sasa
15:00
Labunishta 2 : 0 Goblen Junior Kumanovo
15:00
Shkupi 1 : 0 Belasica
15:00
Pobeda 0 : 2 Shkendija
15:00
Rabotnički 5 : 1 Makedonija GjP
15:00
Tetovo 2017 0 : 7 Istatov
13:00
24.11.2018
Bregalnica Štip 1 : 1 Tikveš
15:00
Kozuv Gevgelija 2 : 1 Borec
15:00
Pelister 1 : 0 Teteks
15:00
Plačkovica 2 : 0 Partizan Obrshani
15:00
Junajted 4 : 0 Ljuboten
15:00
Velazerimi 77 0 : 0 Skopje
15:00
Korab Debar 3 : 0 Gench Kalemler
15:00
KF Gostivari 1 : 2 Struga
15:00
Prilep 0 : 4 Dragon 2014
14:00
22.11.2018
Akademija Pandev 2 : 1 Pobeda
15:00
Shkendija 5 : 0 Sileks
15:00
Vardar 0 : 1 Rabotnički
15:00
Makedonija GjP 2 : 2 Shkupi
15:00
Belasica 3 : 1 Renova
15:00
18.11.2018
Istatov 11 : 0 Borec
15:30
Rečica 1 : 0 Tetovo 2017
15:00
Kamenica Sasa 1 : 4 Junajted
15:00
Dragon 2014 9 : 0 Top Gol
12:30
Ljuboten 2 : 8 Prilep
12:30
17.11.2018
Sasa 0 : 0 Plačkovica
15:00
Partizan Obrshani 0 : 1 Kozuv Gevgelija
15:00
Detonit Junior 3 : 1 Vardar Negotino
15:00
Borec 3 : 2 Bregalnica Štip
15:00
Tikveš 1 : 0 Pehchevo
15:00
Kochani 11 : 0 Plačkovica
14:00
Atletiko 0 : 4 Tiverija
12:00
11.11.2018
Top Gol 12 : 1 Ljuboten
15:30
Junajted 0 : 3 Istatov
15:00
Plačkovica 0 : 1 Detonit Junior
15:00
Vardar Negotino 0 : 0 Tikveš
15:00
Bregalnica Štip 2 : 2 Pehchevo
15:00
Struga 1 : 0 Pelister
15:00
Skopje 2 : 1 Korab Debar
15:00
Goblen Junior Kumanovo 0 : 1 KF Gostivari
15:00
Teteks 0 : 3 Velazerimi 77
15:00
10.11.2018
Borec 0 : 7 Rečica
16:00
Tiverija 0 : 3 Dragon 2014
15:30
Rabotnički 1 : 2 Shkendija
15:00
Sileks 1 : 0 Akademija Pandev
15:00
Shkupi 1 : 0 Vardar
15:00
Belasica 1 : 4 Makedonija GjP
15:00
Renova 2 : 1 Pobeda
15:00
Prilep 3 : 2 Kamenica Sasa
15:00
Tetovo 2017 3 : 2 Kochani
13:00
Plačkovica 2 : 4 Atletiko
13:00
08.11.2018
Kozuv Gevgelija 4 : 0 Sasa
15:00
Gench Kalemler 0 : 0 Labunishta
15:00
Borec 2 : 0 Partizan Obrshani
15:00
07.11.2018
Akademija Pandev 3 : 1 Korab Debar
15:00
Sileks 0 : 2 Belasica
15:00
Shkendija 0 : 1 Pobeda
15:00
Makedonija GjP 1 : 0 Rabotnički
15:00
04.11.2018
Labunishta 2 : 0 Skopje
15:30
Makedonija GjP 1 : 2 Renova
15:30
Akademija Pandev 1 : 0 Rabotnički
15:30
Pobeda 2 : 0 Sileks
15:30
Vardar 1 : 1 Belasica
15:30
Shkendija 3 : 0 Shkupi
15:30
Kamenica Sasa 3 : 2 Top Gol
14:30
03.11.2018
Rečica 0 : 0 Junajted
16:00
Pehchevo 2 : 0 Vardar Negotino
15:30
Detonit Junior 1 : 3 Kozuv Gevgelija
15:30
Tikveš 4 : 2 Plačkovica
15:30
Sasa 1 : 2 Borec
15:30
Pelister 2 : 0 Goblen Junior Kumanovo
15:30