toggle menu
Niederlande
23.12.2018
RKSV Bekkerveld 4 : 3 Deurne
16:30
Moerse Boys 2 : 2 BMT
16:30
't Zand 0 : 0 Tilburg
16:30
HVCH 0 : 0 Alverna
16:00
Venray 1 : 1 EHC Hoensbroek
16:00
22.12.2018
Nunspeet 0 : 4 DTS Ede
16:45
DHSC 3 : 1 Zwaluwen '30
16:30
21.12.2018
PEC Zwolle 10 : 0 Achilles '29
21:30
ADO Den Haag 1 : 2 PSV
21:30
Alkmaar 0 : 7 Heerenveen
21:30
Twente 6 : 1 Excelsior Barendrecht
21:30
20.12.2018
Feyenoord Rotterdam 1 : 0 FC Utrecht
22:45
Kozakken Boys 1 : 2 Vitesse Arnheim
20:30
Geldrop 3 : 1 De Valk
16:00
19.12.2018
Roda JC Kerkrade 1 : 1 Ajax Amsterdam
22:45
Chevremont 2 : 1 Venlosche Boys
22:00
Fortuna Sittard 2 : 1 Cambuur Leeuwarden
21:45
ODIN '59 1 : 3 SC Heerenveen
20:30
18.12.2018
AZ Alkmaar 5 : 0 PEC Zwolle
22:45
Twente Enschede 2 : 0 RKC Waalwijk
21:45
Heerenveen 3 : 3 PEC Zwolle
21:30
Willem II Tilburg 3 : 0 AFC
20:30
17.12.2018
Excelsior Res. 1 : 2 VVV / Helmond Sport Res.
20:30
VVV / Helmond Sport Res. 0 : 0 Roda JC Res.
20:30
Dordrecht Res. 3 : 2 Eindhoven Res.
20:30
16.12.2018
Halsteren 6 : 2 Leonidas
16:30
Woezik 2 : 3 Nemelaer
16:30
De Graafschap U19 0 : 1 Almere City U19
16:30
Stevo 2 : 2 ROHDA Raalte
16:00
Juliana '31 4 : 1 RKSV Rhode
16:00
Bemmel 3 : 2 Winterswijk
16:00
Tubantia 1 : 2 BVC '12
16:00
GOES 2 : 3 UNA
16:00
Dongen 2 : 1 Volendam II
16:00
Vlissingen 0 : 6 RKSV Nuenen
16:00
Papendorp 0 : 0 Minor
02:00
15.12.2018
Blauw Geel '38 1 : 1 OSS '20
21:30
Achilles 29 1 : 3 Eemdijk
20:00
De Treffers 1 : 4 Spakenburg
20:00
Sparta Rotterdam U19 1 : 4 PSV U19
19:30
VVSB 1 : 3 Barendrecht
17:30
HHC 0 : 3 Vitesse II
17:30
IJsselmeervogels 4 : 1 Rijnsburgse Boys
17:00
Almere City II 2 : 1 Kozakken Boys
17:00
Sparta Nijkerk 2 : 0 ACV
17:00
Apeldoorn 0 : 2 Staphorst
17:00
AZ U19 1 : 1 ADO Den Haag U19
17:00
Olde Veste '54 4 : 0 Be Quick Dokkum
17:00
Go Ahead 1 : 3 NSC
17:00
Oranje Nassau 3 : 3 Balk
17:00
Groningen U19 4 : 0 Volendam U19
17:00
NEC / TOP Oss U19 2 : 1 Heerenveen U19
17:00
Quick Boys 2 : 0 SJC Noordwijk
17:00
ASWH 1 : 3 ODIN '59
17:00
Go Ahead Eagles U19 3 : 2 Roda JC U19
17:00
Roda '46 (Zat) 1 : 5 Zwaluwen '30
17:00
Victoria Hilversum 1 : 3 BOL
17:00
VVV U19 5 : 2 Excelsior U19
17:00
Den Bosch U19 0 : 2 PEC Zwolle U19
17:00
Oranje Wit 1 : 1 SVL
17:00
GJS 1 : 3 WNC
17:00
VVGZ 3 : 1 GRC 14
17:00
Emmen U19 4 : 1 Alphense Boys U19
16:45
SVZW 2 : 3 DUNO
16:45
XerxesDZB (Zat) 0 : 2 Den Bosch II
16:45
NAC Breda U19 1 : 3 Feyenoord U19
16:45
Ajax Amateurs 1 : 0 Groningen II
16:30
SteDoCo 3 : 1 ONS Sneek
16:30
DOVO 0 : 3 FC Lisse
16:30
Utrecht U19 1 : 0 Willem II U19
16:30
Harkemase Boys 2 : 2 DVS '33
16:30
VVOG 0 : 1 HSV Hoek
16:30
Forum Sport 1 : 1 SHO
16:30
Die Haghe 3 : 3 Heinenoord
16:30
Brielle 1 : 0 Deltasport
16:30
Westlandia 0 : 3 Kloetinge
16:30
Honselersdijk 2 : 2 BVCB
16:30
RVVH 3 : 1 De Meeuwen
16:30
Poortugaal 1 : 2 Rijsoord
16:30
Sportlust '46 5 : 0 SV Geinoord
16:30
Argon 1 : 2 AFC II
16:30
CSW 1 : 1 Breukelen
16:30
Zuidvogels 2 : 4 DHSC
16:30
WV-HEDW 2 : 1 Huizen
16:30
Aalsmeer 2 : 4 ARC
16:30
Zeerobben 1 : 2 HZVV
16:30
VV Scherpenzeel 3 : 1 Hierden
16:30
De Merino's 1 : 1 Nunspeet
16:30
KHC 0 : 0 Bennekom
16:30
VV Groningen 2 : 3 Winsum
16:30
Enter Vooruit 1 : 2 SDV Barneveld
16:30
Noordscheschut 1 : 3 Gorecht
16:30
DOS '37 3 : 0 DZC '68
16:30
ASV Dronten 0 : 3 DTS Ede
16:30
Genemuiden 0 : 1 Urk
16:30
Flevo Boys 2 : 0 Excelsior '31
16:30
Jodan Boys 4 : 1 Nootdorp
16:30
Excelsior Maassluis 5 : 2 Lienden
16:30
WHC 2 : 0 DETO Twenterand
16:30
Swift 1 : 1 DFS
16:30