toggle menu
Polen
16.02.2019
Górnik Łęczna 0 : 0 UJ Kraków
02:00
UKS Łódź 0 : 0 Wałbrzych
02:00
Bydgoszcz 0 : 0 Czarni Sosnowiec
02:00
26.01.2019
Medyk Konin 6 : 0 Mitech Żywiec
20:00
06.12.2018
Wigry Suwałki 0 : 3 KS Raków Czestochowa
22:30
Rozwój Katowice 1 : 4 KS Górnik Zabrze
14:15
05.12.2018
Chrobry Głogów 0 : 3 KP Legia Warszawa
22:30
Nieciecza 1 : 3 OSP Lechia Gdansk
19:00
Wisła Sandomierz 0 : 1 Odra Opole
14:15
04.12.2018
Arka Gdynia SSA 0 : 2 Jagiellonia Bialystok SSA
22:30
WKS Slask Wroclaw 0 : 1 Miedz Legnica
19:00
Puszcza Niepołomice 3 : 1 Wisla Plock SA
15:30
03.12.2018
Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Jastrzębie
15:00
02.12.2018
GKS Katowice 0 : 0 Sandecja Nowy Sącz
18:00
KS FKS Stal Mielec 2 : 1 Bytovia Bytow
18:00
Radomiak Radom 4 : 2 Olimpia Grudziadz
15:00
Odra Opole 0 : 2 KS Raków Czestochowa
14:45
01.12.2018
KS Widzew Lódz 0 : 0 ZKS Stal Stalowa Wola
21:10
KS Ruch Chorzów 1 : 1 GKS Górnik Leczna SA
19:00
Nieciecza 3 : 1 Tychy 71
18:00
Stomil Olsztyn 2 : 2 LKS Lódz
18:00
Pogon Siedlce 1 : 0 Rozwój Katowice
18:00
Garbarnia Kraków 0 : 2 Podbeskidzie
18:00
Chrobry Głogów 0 : 2 Wigry Suwałki
17:00
KS Warta Poznan 2 : 0 Puszcza Niepołomice
15:00
Elana Toruń 0 : 2 Gryf Wejherowo
15:00
Stargard Szczeciński 3 : 2 Znicz Pruszków
15:00
SKRA Częstochowa 1 : 0 GKS Belchatów
15:00
28.11.2018
Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Wigry Suwałki
21:00
KS FKS Stal Mielec 1 : 0 Puszcza Niepołomice
21:00
Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 Odra Opole
20:00
Nieciecza 1 : 0 Podbeskidzie
20:00
GKS Katowice 1 : 1 LKS Lódz
20:00
Czarni Sosnowiec 2 : 0 Katowice
19:00
Bydgoszcz 2 : 2 Olimpia Szczecin
19:00
Medyk Konin II 0 : 3 Wałbrzych
15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 : 9 Górnik Łęczna
15:00
Włókniarz Białystok 0 : 8 UKS Łódź
14:00
25.11.2018
Escola Varsovia U18 2 : 3 Cracovia U18
17:00
Rozwój Katowice 3 : 1 Stargard Szczeciński
15:00
Gryf Wejherowo 1 : 0 Resovia Rzeszów
15:00
Lech Poznań II 1 : 0 Bałtyk Gdynia
14:00
Legionovia Legionowo 2 : 3 Legia Warszawa II
14:00
Pogoń Szczecin II 4 : 1 Wda Świecie
13:00
24.11.2018
GKS Górnik Leczna SA 4 : 1 ROW Rybnik
20:00
Tychy 71 4 : 0 GKS Katowice
19:45
GKS Belchatów 2 : 2 Radomiak Radom
19:00
Olimpia Grudziadz 2 : 3 Siarka
19:00
Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Chrobry Głogów
19:00
Kalisz 2 : 0 Bałtyk Koszalin
19:00
Olimpia Elbląg 1 : 1 Pogon Siedlce
19:00
Stomil Olsztyn 0 : 2 Podbeskidzie
18:00
Puszcza Niepołomice 2 : 0 Jastrzębie
18:00
Bytovia Bytow 1 : 1 Garbarnia Kraków
18:00
Górnik Konin 2 : 1 KS Wierzyca Pelplin
15:15
Sokół Kleczew 1 : 2 Mieszko Gniezno
15:00
Starogard Gdański 3 : 1 Jarota Jarocin
15:00
SKRA Częstochowa 1 : 0 KS Ruch Chorzów
15:00
ZKS Stal Stalowa Wola 1 : 0 Elana Toruń
15:00
LKS Lódz 1 : 1 Nieciecza
15:00
Pawłowice Śląskie 3 : 1 Rekord Bielsko-Biała
15:00
Lech Poznań U18 4 : 0 Elana Toruń U18
15:00
Korona Kielce U18 2 : 1 Ruch Chorzów U18
15:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1 : 0 Piast Żmigród
15:00
Stal Brzeg 0 : 1 KS Górnik Polkowice
15:00
Ruch Zdzieszowice 0 : 3 Górnik Zabrze II
15:00
Ślęza Wrocław 2 : 1 Lechia Dzierżoniów
15:00
Zagłębie Lubin II 3 : 0 KS Ruch Radzionków
15:00
Stilon Gorzów 1 : 1 Gać Oława
15:00
Miedź Legnica II 0 : 0 Agroplon Głuszyna
15:00
Wisła Kraków U18 3 : 2 Jagiellonia U18
14:00
Olimpia Zambrów 4 : 1 Łomża
14:00
GKS Bełchatów U18 0 : 3 Legia Warszawa U18
14:00
Górnik Zabrze U18 2 : 0 Arka Gdynia U18
14:00
Polonia Środa 2 : 3 Radunia Stężyca
14:00
Gwardia Koszalin 1 : 1 Kotwica Kołobrzeg
14:00
Chemik Bydgoszcz 1 : 3 Świt Skolwin
14:00
Górnik Łęczna 2 : 2 Olimpia Szczecin
14:00
Mitech Żywiec 0 : 5 Czarni Sosnowiec
13:00
Wałbrzych 1 : 0 Katowice
13:00
UJ Kraków 3 : 1 Biała Podlaska
13:00
Wrocław 1 : 3 UKS Łódź
13:00
Pogoń Szczecin U18 1 : 2 Motor Lublin U18
13:00
Medyk Konin 2 : 0 Polonia Poznań
12:00
23.11.2018
KS Raków Czestochowa 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
22:45
KS FKS Stal Mielec 2 : 0 KS Warta Poznan
21:00
22.11.2018
Śląsk Wrocław U18 2 : 1 Zagłębie Lubin U18
19:00
21.11.2018
Rozwój Katowice 0 : 0 Elana Toruń
15:15
18.11.2018
MKS Swit Nowy Dwór Maz 0 : 0 Olimpia Zambrów
18:00
Spartakus Daleszyce 2 : 1 Czarni Połaniec
16:00
UKS Łódź 0 : 1 Wałbrzych
15:30
Katowice 1 : 3 Medyk Konin
15:00
Stargard Szczeciński 1 : 1 Olimpia Elbląg
15:00
Radunia Stężyca 0 : 5 Lech Poznań II
15:00
Elana Toruń U18 1 : 1 Pogoń Szczecin U18
15:00
Legia Warszawa II 4 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
14:00
Cracovia U18 0 : 3 Śląsk Wrocław U18
14:00
Polonia Poznań 1 : 1 Mitech Żywiec
14:00
Bałtyk Koszalin 0 : 1 Sokół Kleczew
14:00
Biała Podlaska 0 : 5 Górnik Łęczna
13:00