toggle menu
Rumänien
18.02.2019
Concordia Chiajna 0 : 0 Steaua Bucuresti
21:00
17.02.2019
Dinamo Bucuresti 0 : 0 Botosani
21:00
Gaz Metan Medias 0 : 0 Sepsi
18:30
Voluntari 0 : 0 Dunărea Călăraşi
16:00
16.02.2019
CFR Cluj 0 : 0 Astra
21:00
Hermannstadt 0 : 0 CS U Craiova
15:00
15.02.2019
Viitorul 0 : 0 CSMS Iasi
21:00
11.02.2019
Steaua Bucuresti 0 : 0 Hermannstadt
21:00
Botosani 0 : 0 Voluntari
18:00
10.02.2019
CS U Craiova 0 : 0 CFR Cluj
22:00
CSMS Iasi 0 : 0 Gaz Metan Medias
19:30
Dunărea Călăraşi 0 : 0 Concordia Chiajna
13:00
09.02.2019
Sepsi 0 : 0 Dinamo Bucuresti
21:00
08.02.2019
Astra 0 : 0 Viitorul
21:00
04.02.2019
Dinamo Bucuresti 3 : 0 CSMS Iasi
21:00
03.02.2019
Viitorul 0 : 0 CS U Craiova
21:00
Voluntari 4 : 2 Sepsi
18:00
02.02.2019
CFR Cluj 1 : 1 Hermannstadt
21:00
Dunărea Călăraşi 1 : 1 Steaua Bucuresti
15:00
01.02.2019
Gaz Metan Medias 1 : 1 Astra
21:00
Concordia Chiajna 0 : 1 Botosani
18:00
22.12.2018
Steaua Bucuresti 0 : 2 CFR Cluj
21:00
Hermannstadt 1 : 0 Viitorul
14:00
21.12.2018
Sepsi 3 : 0 Concordia Chiajna
21:00
CSMS Iasi 2 : 2 Voluntari
18:30
20.12.2018
Astra 4 : 1 Dinamo Bucuresti
21:00
Botosani 1 : 0 Dunărea Călăraşi
18:30
19.12.2018
CS U Craiova 2 : 0 Gaz Metan Medias
21:00
17.12.2018
Viitorul 0 : 1 CFR Cluj
21:00
16.12.2018
Botosani 1 : 3 Steaua Bucuresti
21:00
Dunărea Călăraşi 0 : 3 Sepsi
15:00
15.12.2018
Dinamo Bucuresti 3 : 0 CS U Craiova
21:00
Gaz Metan Medias 0 : 2 Hermannstadt
18:00
Voluntari 1 : 1 Astra
15:00
14.12.2018
Concordia Chiajna 3 : 6 CSMS Iasi
21:00
10.12.2018
CS U Craiova 3 : 1 Voluntari
21:00
Steaua Bucuresti 2 : 0 Viitorul
21:00
Sepsi 0 : 1 Botosani
18:30
09.12.2018
CSMS Iasi 1 : 0 Dunărea Călăraşi
15:00
Târgovişte 1 : 0 Universitatea Alexandria
14:00
08.12.2018
CFR Cluj 2 : 2 Gaz Metan Medias
21:00
Hermannstadt 1 : 1 Dinamo Bucuresti
18:00
ASU Poli Timişoara 0 : 0 Energeticianul
15:00
SSC Farul 1 : 1 UTA Arad
12:30
Aerostar Bacău 9 : 1 Metaloglobus
12:00
CS Dacia Mioveni 0 : 4 Sportul Snagov
12:00
Dacia Unirea Brăila 2 : 0 ACS Poli Timişoara
12:00
Daco-Getica 0 : 2 Academica Clinceni
12:00
Ripensia Timişoara 2 : 0 Luceafărul Oradea
12:00
07.12.2018
Universitatea Cluj 3 : 1 Chindia
20:30
Argeș 3 : 1 Pandurii Târgu Jiu
18:30
06.12.2018
Concordia Chiajna 1 : 3 CS U Craiova
21:00
Botosani 1 : 2 CSMS Iasi
18:00
Dunărea Călăraşi 1 : 2 Astra
15:00
05.12.2018
Sepsi 4 : 2 Steaua Bucuresti
21:00
Gaz Metan Medias 2 : 2 Viitorul
18:30
04.12.2018
Dinamo Bucuresti 0 : 3 CFR Cluj
21:00
Voluntari 2 : 0 Hermannstadt
18:30
03.12.2018
Astra 1 : 1 Botosani
21:00
02.12.2018
Steaua Bucuresti 2 : 1 Gaz Metan Medias
21:00
CS U Craiova 1 : 0 Dunărea Călăraşi
18:00
Chindia 2 : 1 ASU Poli Timişoara
15:00
Metaloglobus 0 : 1 Universitatea Cluj
12:00
Luceafărul Oradea 2 : 1 Energeticianul
12:00
01.12.2018
Viitorul 4 : 1 Dinamo Bucuresti
21:00
Hermannstadt 2 : 1 Concordia Chiajna
15:00
ACS Poli Timişoara 3 : 0 SSC Farul
15:00
Baloteşti 4 : 0 Argeș
12:00
Ripensia Timişoara 2 : 0 Dacia Unirea Brăila
12:00
UTA Arad 1 : 1 Daco-Getica
12:00
Pandurii Târgu Jiu 2 : 0 Aerostar Bacău
12:00
30.11.2018
CFR Cluj 5 : 0 Voluntari
21:00
CSMS Iasi 1 : 1 Sepsi
18:30
Târgu Secuiesc 1 : 0 Ceahlaul Piatra Neamt
15:00
Şomuz Fălticeni 1 : 0 Râmnicu Sărat
15:00
Otelul Galati 2 : 1 Ştiinţa Miroslava
15:00
Foresta Suceava 2 : 4 Bucovina Rădăuţi
15:00
Sporting Lieşti 1 : 0 Paşcani
15:00
Focşani 1 : 1 Botoşani II
15:00
Roman 0 : 0 FC Gloria Buzau
15:00
Metalul Buzău 5 : 1 Sănătatea Darabani
15:00
CFR Cluj II 3 : 1 MSE Târgu Mureş
15:00
Gaz Metan Mediaş II 1 : 3 Sănătatea Cluj
15:00
Iernut 1 : 3 ACS Gloria Bistriţa
15:00
Hărman 1 : 1 Avântul Reghin
15:00
Popești-Leordeni 2 : 0 Afumaţi
15:00
Axiopolis 1 : 9 FC Rapid Bucuresti
15:00
Delta Dobrogea 0 : 0 Bragadiru
15:00
FCSB II 2 : 2 Medgidia
15:00
Sportul Chiscani 6 : 0 Făurei
15:00
Ghiroda şi Giarmata Vii 1 : 3 Șoimii Lipova
15:00
Avrig 0 : 1 Dumbrăviţa
15:00
Hermannstadt II 0 : 2 Turris-Oltul T. Măgurele
15:00
Naţional Sebiş 2 : 1 Ocna Mureș
15:00
Şcolar Reşiţa 3 : 1 Industria Galda de Jos
15:00
Millenium Giarmata 4 : 0 CSM Lugoj
15:00
Hunedoara 1 : 1 Cetate Deva
15:00
Metalurgistul Cugir 2 : 3 Gloria Lunca Teuz Cermei
15:00
Comuna Recea 2 : 1 Arieşul Turda
15:00
Odorheiu Secuiesc 0 : 3 Minaur Baia Mare
15:00