toggle menu
Russland
10.12.2018
Akhmat Grosny 2 : 0 Arsenal Tula
19:30
Akhmat Grozny U21 3 : 0 Arsenal Tula U21
13:00
09.12.2018
Zenit Sankt Petersburg 1 : 2 Rubin Kasan
19:00
FC Krasnodar 1 : 1 FC Ufa
16:30
Dynamo Moskau 4 : 0 FC Ural
14:00
08.12.2018
Lokomotive Moskau 2 : 1 FC Orenburg
17:30
ZSKA Moskau 2 : 1 Jenissei Krasnojarsk
15:00
Dinamo Moskva U21 3 : 1 Ural U21
14:00
Krylja Sowetow Samara 1 : 0 FC Rostow
12:30
Zenit U21 0 : 1 Rubin Kazan U21
12:00
07.12.2018
Lokomotiv Moskva U21 2 : 1 Orenburg U21
15:00
Krylya Sovetov U21 0 : 0 Rostov U21
13:00
CSKA Moskva U21 2 : 1 Yenisey Krasnoyarsk U21
13:00
Anzhi U21 2 : 3 Spartak Moskva U21
12:30
05.12.2018
FC Krasnodar 2 : 2 FC Rostow
19:30
Spartak Moskau 1 : 1 FC Ural
19:30
Lokomotive Moskau 1 : 0 Rubin Kasan
19:30
03.12.2018
Arsenal Tula 4 : 2 Zenit Sankt Petersburg
19:30
02.12.2018
Spartak Moskau 2 : 1 Lokomotive Moskau
19:00
FC Rostow 0 : 0 ZSKA Moskau
16:30
FC Krasnodar 2 : 0 FC Ural
14:00
Rostov U21 0 : 2 CSKA Moskva U21
12:00
Arsenal Tula U21 2 : 1 Zenit U21
12:00
Spartak Moskva U21 0 : 4 Lokomotiv Moskva U21
12:00
01.12.2018
Anschi Machatschkala 0 : 0 FC Ufa
19:00
FC Orenburg 0 : 0 Krylja Sowetow Samara
16:30
Jenissei Krasnojarsk 1 : 1 Akhmat Grosny
14:00
Krasnodar U21 5 : 0 Ural U21
14:00
Anzhi U21 3 : 3 Ufa U21
11:30
30.11.2018
Rubin Kasan 1 : 1 Dynamo Moskau
19:30
Yenisey Krasnoyarsk U21 0 : 0 Akhmat Grozny U21
15:00
Orenburg U21 0 : 3 Krylya Sovetov U21
12:00
29.11.2018
Rubin Kazan U21 0 : 1 Dinamo Moskva U21
12:00
28.11.2018
FC Orenburg 2 : 4 Arsenal Tula
16:00
25.11.2018
Zenit Sankt Petersburg 2 : 0 FC Rostow
19:00
FC Krasnodar 3 : 0 Arsenal Tula
16:30
Spartak Moskau 3 : 1 Krylja Sowetow Samara
14:00
Krasnodar U21 5 : 0 Arsenal Tula U21
12:00
Zenit U21 3 : 1 Rostov U21
12:00
24.11.2018
Anschi Machatschkala 1 : 1 Rubin Kasan
19:00
FC Orenburg 1 : 0 FC Ufa
16:30
Dynamo Moskau 1 : 2 Jenissei Krasnojarsk
14:00
Anzhi U21 0 : 3 Rubin Kazan U21
11:30
23.11.2018
Lokomotive Moskau 1 : 2 FC Ural
20:30
Akhmat Grosny 0 : 2 ZSKA Moskau
18:00
Dinamo Moskva U21 4 : 0 Yenisey Krasnoyarsk U21
14:00
Orenburg U21 1 : 3 Ufa U21
13:00
Akhmat Grozny U21 0 : 2 CSKA Moskva U21
12:00
Spartak Moskva U21 4 : 1 Krylya Sovetov U21
11:30
22.11.2018
Lokomotiv Moskva U21 2 : 0 Ural U21
13:00
12.11.2018
Yenisey Krasnoyarsk U21 0 : 2 Krasnodar U21
11:00
11.11.2018
ZSKA Moskau 2 : 0 Zenit Sankt Petersburg
19:00
Rubin Kasan 0 : 0 Lokomotive Moskau
16:30
FC Krasnodar 3 : 0 Jenissei Krasnojarsk
16:00
Chayka 1 : 0 Dinamo Stavropol
16:00
Chernomorets 0 : 1 Legion Dynamo
15:00
SKA Rostov 0 : 1 Druzhba
14:00
Spartak Naltschik 0 : 1 Akademiya Futbola
14:00
Biolog 2 : 1 Pyatigorsk
14:00
Kazanka 1 : 0 Luki-Energiya
14:00
FC Ufa 2 : 0 Spartak Moskau
14:00
Rotor-2 5 : 2 Khimik Novomoskovsk
13:00
Rubin Kazan U21 2 : 4 Lokomotiv Moskva U21
11:00
Ufa U21 3 : 0 Spartak Moskva U21
08:30
10.11.2018
FC Rostow 0 : 0 Dynamo Moskau
19:00
Krylja Sowetow Samara 1 : 2 Akhmat Grosny
16:30
Ivanovo 1 : 0 Dolgie Prudy
15:00
Torpedo Moskau 1 : 1 Sokol Saratow
15:00
Strogino 1 : 0 Ryazan
14:00
Leningradets 2 : 1 Kolomna
14:00
CSKA Moskva U21 1 : 1 Zenit U21
14:00
Torpedo Vladimir 3 : 1 Chertanovo II
14:00
FC Ural 2 : 1 FC Orenburg
14:00
Veles 1 : 0 Murom
13:00
Saturn Ramenskoye 0 : 0 Kvant
13:00
Dinamo Bryansk 1 : 1 Metallurg Lipetsk
13:00
Krylya Sovetov U21 2 : 1 Akhmat Grozny U21
10:00
Ural U21 1 : 2 Orenburg U21
09:00
09.11.2018
Arsenal Tula 2 : 0 Anschi Machatschkala
19:30
Rostov U21 0 : 1 Dinamo Moskva U21
14:00
Arsenal Tula U21 0 : 0 Anzhi U21
13:30
07.11.2018
Urozhay 1 : 1 Krasnodar III
19:00
06.11.2018
Khimki II 1 : 1 Salyut-Belgorod
13:00
05.11.2018
Anschi Machatschkala 2 : 1 Jenissei Krasnojarsk
19:00
FC Ufa 1 : 2 Krylja Sowetow Samara
16:30
FC Orenburg 1 : 0 Rubin Kasan
14:00
Ufa U21 0 : 5 Krylya Sovetov U21
09:00
04.11.2018
Spartak Moskau 1 : 2 FC Ural
19:00
FC Krasnodar 2 : 2 FC Rostow
16:30
Alaniya Vladikavkaz 1 : 4 Chernomorets
16:00
Pyatigorsk 1 : 1 Nazran
15:00
Druzhba 0 : 2 Chayka
15:00
Neftechimik Nischnekamsk 1 : 0 Volga Ulyanovsk
15:00
Anzhi U21 3 : 0 Yenisey Krasnoyarsk U21
14:00
KAMAZ 2 : 2 Zvezda Perm
14:00
Zenit Sankt Petersburg 1 : 0 Akhmat Grosny
14:00
Nosta 1 : 0 Chelyabinsk
14:00
Legion Dynamo 0 : 0 Spartak Naltschik
14:00
Akademiya Futbola 0 : 1 Wolgar Astrachan
14:00
SKA Rostov 2 : 1 Krasnodar III
14:00