toggle menu
Schottland
29.12.2018
Strathspey Thistle 1 : 2 Turriff United
18:00
Dumfries YMCA 2 : 3 Creetown
18:00
Clachnacuddin 3 : 2 Nairn County
18:00
Threave Rovers 5 : 2 St. Cuthbert Wanderers
18:00
Forres Mechanics 2 : 1 Deveronvale
18:00
Rothes 0 : 2 Brora Rangers
18:00
Wick Academy 0 : 1 Formartine United
18:00
Cove Rangers 3 : 0 Huntly
18:00
Keith 0 : 0 Buckie Thistle
18:00
Fraserburgh 10 : 0 Lossiemouth
18:00
Edusport Academy 0 : 0 Selkirk
18:00
Edinburgh University 1 : 3 Kelty Hearts
18:00
Dunbar United 2 : 0 Leith Athletic
18:00
Bonnyton Thistle 6 : 1 Wigtown & Bladnoch
18:00
Gretna 2008 1 : 3 Cumbernauld Colts
18:00
Gala Fairydean Rovers 6 : 0 Vale of Leithen
18:00
Hawick Royal Albert 2 : 1 Tweedmouth Rangers
17:30
Newtongrange Star 2 : 2 Arniston Rangers
17:30
Dalkeith Thistle 0 : 0 Haddington Athletic
17:30
Stirling University II 2 : 2 Inverkeithing Hillfield
17:30
Broxburn Athletic 1 : 0 Camelon Juniors
17:30
St Andrews United 2 : 2 Heriot-Watt University
17:00
Abbey Vale 0 : 0 Heston Rovers
17:00
Spartans 1 : 1 Civil Service Strollers
17:00
Whitehill Welfare 1 : 2 BSC Glasgow
17:00
Upper Annandale 2 : 0 Mid-Annandale
17:00
Coldstream 5 : 0 Peebles Rovers
16:30
Sauchie Juniors 0 : 0 Burntisland Shipyard
16:30
Ormiston 0 : 4 Craigroyston
16:30
Bonnyrigg Rose Athletic 2 : 0 Tranent Juniors
16:30
Jeanfield Swifts 2 : 2 Blackburn United
16:30
Musselburgh Athletic 2 : 2 Oakley United
16:00
28.12.2018
East Stirlingshire 2 : 2 Stirling University
22:45
Easthouses Lily 0 : 3 Penicuik Athletic
22:30
Annan Athletic II 2 : 6 Lochmaben
22:30
22.12.2018
Deveronvale 3 : 2 Wick Academy
18:00
Formartine United 4 : 2 Inverurie Loco Works
18:00
Huntly 0 : 0 Strathspey Thistle
18:00
Lochar Thistle 4 : 0 Newton Stewart
18:00
Dalbeattie Star 1 : 1 Whitehill Welfare
18:00
Rothes 0 : 0 Keith
18:00
Turriff United 0 : 0 Fort William
18:00
Stranraer II 8 : 1 Nithsdale Wanderers
18:00
East Stirlingshire 0 : 2 East Kilbride
18:00
Spartans 2 : 1 Gretna 2008
18:00
Cumbernauld Colts 1 : 2 BSC Glasgow
18:00
Kelty Hearts 0 : 0 Vale of Leithen
18:00
Stirling University 3 : 1 Gala Fairydean Rovers
18:00
Nairn County 0 : 0 Forres Mechanics
18:00
Buckie Thistle 0 : 3 Cove Rangers
18:00
Brora Rangers 2 : 0 Fraserburgh
18:00
Selkirk 0 : 0 Edinburgh University
17:00
Civil Service Strollers 1 : 0 Edusport Academy
17:00
Bonnyrigg Rose Athletic 5 : 0 Sauchie Juniors
16:30
Crossgates Primrose 0 : 3 Dundonald Bluebell
16:30
Dunipace 2 : 1 Tynecastle
16:30
Eyemouth United 1 : 3 Lothian Hutchison
16:30
17.12.2018
East Kilbride Res. 1 : 1 Airdrieonians Res.
22:45
St. Johnstone Res. 0 : 0 Hamilton Academical Res.
17:30
Aberdeen Res. 1 : 1 Dunfermline Res.
17:00
Hearts Res. 2 : 1 Rangers Res.
17:00
Dundee Res. 4 : 0 Queen of the South Res.
17:00
St. Mirren Res. 2 : 1 Greenock Morton Res.
17:00
Motherwell Res. 1 : 2 Dundee United Res.
17:00
Kilmarnock Res. 7 : 0 Partick Thistle Res.
17:00
Celtic Res. 2 : 2 Hibernian Res.
17:00
15.12.2018
Cove Rangers 0 : 0 Rothes
18:00
St. Cuthbert Wanderers 4 : 0 Dumfries YMCA
18:00
Bonnyton Thistle 6 : 1 Nithsdale Wanderers
18:00
Newton Stewart 1 : 1 Abbey Vale
18:00
Wick Academy 0 : 0 Nairn County
18:00
Lochar Thistle 0 : 0 Mid-Annandale
18:00
Strathspey Thistle 0 : 0 Buckie Thistle
18:00
Formartine United 3 : 0 Deveronvale
18:00
Gala Fairydean Rovers 1 : 1 Edinburgh University
18:00
Forres Mechanics 4 : 1 Lossiemouth
18:00
Fort William 1 : 6 Huntly
18:00
Dalbeattie Star 0 : 0 Spartans
18:00
BSC Glasgow 6 : 1 Stirling University
18:00
East Kilbride 3 : 1 Whitehill Welfare
18:00
Edusport Academy 1 : 5 Gretna 2008
18:00
Fraserburgh 4 : 2 Keith
18:00
Inverurie Loco Works 7 : 0 Turriff United
18:00
Clachnacuddin 0 : 0 Brora Rangers
18:00
Newtongrange Star 0 : 0 Hill Of Beath Hawthorn
17:30
Easthouses Lily 0 : 0 Dunbar United
17:30
Stirling University II 0 : 0 Broxburn Athletic
17:30
Dunipace 0 : 0 Haddington Athletic
17:30
St Andrews United 0 : 0 Linlithgow Rose
17:00
Tranent Juniors 0 : 0 Lothian Hutchison
17:00
Oakley United 0 : 0 Arniston Rangers
17:00
Camelon Juniors 0 : 0 Preston Athletic
17:00
Inverkeithing Hillfield 0 : 0 Edinburgh United
17:00
Burntisland Shipyard 0 : 0 Eyemouth United
17:00
Lochmaben 0 : 1 Upper Annandale
17:00
Wigtown & Bladnoch 0 : 0 Threave Rovers
17:00
Peebles Rovers 0 : 0 Tweedmouth Rangers
17:00
Selkirk 0 : 0 Cumbernauld Colts
17:00
Civil Service Strollers 0 : 0 Kelty Hearts
17:00
Vale of Leithen 0 : 0 East Stirlingshire
17:00