toggle menu
Serbien
10.12.2018
Sloboda Užice 0 : 1 Javor Ivanjica
20:00
Bečej 0 : 0 Bačka Topola
15:00
09.12.2018
Novi Pazar 1 : 2 Budućnost Dobanovci
15:00
Borac Čačak 2 : 0 Zlatibor Čajetina
15:00
Inđija 2 : 0 Bežanija
15:00
Teleoptik 1 : 2 Metalac GM
15:00
05.12.2018
Bačka Topola 2 : 1 Inđija
15:00
Bežanija 2 : 0 Novi Pazar
15:00
Javor Ivanjica 1 : 0 Teleoptik
15:00
Metalac GM 3 : 1 Trajal Krusevac
15:00
Budućnost Dobanovci 0 : 1 Radnički Kragujevac
15:00
Sinđelić Beograd 3 : 1 Borac Čačak
15:00
Žarkovo 2 : 1 Bečej
15:00
Zlatibor Čajetina 3 : 0 Sloboda Užice
15:00
02.12.2018
Trajal Krusevac 1 : 3 Javor Ivanjica
15:00
01.12.2018
Radnički Kragujevac 1 : 0 Bežanija
15:00
Teleoptik 0 : 1 Zlatibor Čajetina
15:00
Bačka Topola 2 : 0 Žarkovo
15:00
Sloboda Užice 2 : 1 Sinđelić Beograd
15:00
Bečej 1 : 1 Metalac GM
15:00
Inđija 5 : 0 Novi Pazar
15:00
28.11.2018
Bačka Topola 3 : 1 Javor Ivanjica
15:00
27.11.2018
Jošanica 0 : 0 FAP
15:00
26.11.2018
Novi Pazar 0 : 5 Radnički Kragujevac
20:00
25.11.2018
Zlatibor Čajetina 2 : 0 Trajal Krusevac
15:00
Bežanija 1 : 2 Borac Čačak
15:00
Sinđelić Beograd 3 : 1 Teleoptik
15:00
Budućnost Dobanovci 2 : 0 Sloboda Užice
15:00
Radan 1 : 0 Budućnost Popovac
15:00
Crvena Zvezda MML 1 : 3 Kolubara
15:00
Borac Sakule 1 : 3 Omladinac NB
15:00
Dinamo Pančevo 1 : 1 Cement Beočin
15:00
Zaplanjac 1 : 2 SFS Borac
15:00
Dunav Stari Banovci 1 : 3 Kabel Novi Sad
15:00
Hajduk 1912 Kula 1 : 1 OFK Vršac
15:00
Zvezdara 3 : 2 BSK Borča
15:00
Drina 0 : 0 Mladi Radnik
15:00
Metalac GM 2 : 5 Bačka Topola
15:00
Stepojevac Vaga 1 : 5 Jedinstvo Su
15:00
Žarkovo 2 : 0 Inđija
15:00
Proleter Mihajlovac 1 : 1 Mokra Gora
15:00
Prva Iskra 1 : 5 IMT Novi Beograd
13:00
Polet Ljubić 0 : 2 Jedinstvo Ub
13:00
Car Konstantin 5 : 0 Dubočica
13:00
24.11.2018
Rtanj 3 : 5 Dunav Prahovo
15:00
Jedinstvo Bošnjace 2 : 0 Jedinstvo Paraćin
15:00
Radnički Sr. Mitrovica 5 : 0 Mladost Bački Jarak
15:00
Bratstvo Prigrevica 5 : 3 Srbobran
15:00
Bačka 1901 1 : 3 Radnički Zrenjanin
15:00
Jagodina 0 : 1 Temnić 1924
15:00
Crvena Zvezda Novi Sad 0 : 1 Železničar Pančevo
15:00
Sinđelić 0 : 2 Radnički Pirot
15:00
Radnički Svilajnac 7 : 0 Pukovac
15:00
Trstenik PPT 1 : 0 Moravac Mrštane
15:00
Javor Ivanjica 1 : 2 Bečej
15:00
Radnički Nova Pazova 1 : 2 Čelarevo
15:00
Budučnost Krušik 2 : 0 Šumadija Aranđelovac
15:00
Tutin 2 : 1 Semendrija 1924
15:00
Loznica 2 : 2 Provo
15:00
Sloga Požega 5 : 5 Sloga Petrovac na Mlavi
15:00
Brodarac 1 : 2 Radnički Novi Beograd
15:00
Lokomotiva Beograd 0 : 1 Grafičar
15:00
BASK 1 : 2 OFK Beograd
12:00
21.11.2018
Trajal Krusevac 2 : 1 Sinđelić Beograd
20:00
Roter Stern Belgrad 4 : 1 Bačka Topola
17:00
Borac Čačak 1 : 0 Novi Pazar
15:00
Teleoptik 2 : 0 Budućnost Dobanovci
15:00
Žarkovo 1 : 2 Metalac GM
15:00
Inđija 3 : 1 Radnički Kragujevac
15:00
Bečej 0 : 2 Zlatibor Čajetina
15:00
Sloboda Užice 0 : 2 Bežanija
15:00
18.11.2018
Provo 0 : 0 Sloga Požega
15:00
FAP 1 : 0 Loznica
15:00
Jedinstvo Ub 0 : 0 Tutin
15:00
Moravac Mrštane 1 : 3 Sinđelić
15:00
Mokra Gora 1 : 2 Jošanica
15:00
Šumadija Aranđelovac 1 : 1 Drina
15:00
Semendrija 1924 2 : 1 Proleter Mihajlovac
15:00
Mladi Radnik 2 : 0 Polet Ljubić
15:00
Pukovac 1 : 2 Car Konstantin
15:00
Železničar Pančevo 2 : 0 Bačka 1901
15:00
Sloga Petrovac na Mlavi 0 : 1 Budučnost Krušik
15:00
Dunav Prahovo 5 : 0 Trstenik PPT
15:00
Jedinstvo Paraćin 1 : 1 Radnički Svilajnac
15:00
Budućnost Popovac 3 : 1 Jedinstvo Bošnjace
15:00
Temnić 1924 4 : 2 Rtanj
15:00
Dubočica 1 : 0 Zaplanjac
15:00
Zlatibor Čajetina 1 : 3 Bačka Topola
15:00
Metalac GM 2 : 2 Inđija
15:00
Sinđelić Beograd 0 : 0 Bečej
15:00
Radnički Kragujevac 1 : 0 Borac Čačak
15:00
Jedinstvo Su 3 : 2 Prva Iskra
15:00
Javor Ivanjica 7 : 1 Žarkovo
15:00
Novi Pazar 0 : 0 Sloboda Užice
15:00
Budućnost Dobanovci 0 : 1 Trajal Krusevac
15:00
Radnički Pirot 7 : 0 Radan
15:00
Kolubara 2 : 0 Brodarac
15:00
Bežanija 1 : 0 Teleoptik
15:00
SFS Borac 1 : 2 Jagodina
13:00
OFK Beograd 10 : 0 Stepojevac Vaga
13:00