toggle menu
Slowakei
02.12.2018
Zemplín Michalovce U19 1 : 1 Senica U19
13:00
01.12.2018
DAC U19 7 : 1 Poprad U19
16:00
Nitra U19 0 : 2 Spartak Trnava U19
13:00
Prešov U19 2 : 2 Žilina U19
13:00
28.11.2018
Trenčín U19 5 : 1 Senica U19
16:00
24.11.2018
Spartak Trnava U19 2 : 0 Zemplín Michalovce U19
13:00
DAC U19 4 : 0 Nitra U19
13:00
Žilina U19 1 : 2 Trenčín U19
13:00
Ružomberok U19 1 : 0 Podbrezová U19
13:00
Senica U19 4 : 0 Prešov U19
12:00
23.11.2018
Poprad U19 0 : 2 Slovan Bratislava U19
13:00
18.11.2018
Zemplín Michalovce U19 1 : 2 DAC U19
13:00
17.11.2018
Beluša 3 : 2 Slovan Duslo Šaľa
15:00
Nové Mesto nad Váhom 0 : 1 Malženice
15:00
Slovan Trenčianske T. 0 : 0 Kalná nad Hronom
15:00
16.11.2018
Gabčíkovo 1 : 2 Považská Bystrica
19:30
Podbrezová 0 : 2 Spartak Trnava
17:00
14.11.2018
DAC U19 2 : 2 Žilina U19
16:00
Prešov U19 0 : 1 Spartak Trnava U19
16:00
Slovan Bratislava U19 0 : 0 Ružomberok U19
15:00
13.11.2018
Nitra II 4 : 0 Galanta
15:30
11.11.2018
Nové Mesto nad Váhom 3 : 1 Považská Bystrica
15:30
Snina 2 : 2 Slovan Giraltovce
15:30
MSK Tesla Stropkov 5 : 0 AŠK Mária Huta
15:30
Beluša 0 : 2 Veľké Ludince
15:30
Pokrok Krompachy 5 : 2 Milénium
15:30
Svidník 3 : 0 Tatran Prešov II
15:30
Rožňava 0 : 0 Družstevník Plavnica
15:30
Vajnory 2 : 1 Rusovce
15:30
Lozorno 1 : 2 Sl. Ivanka pri Dunaji
15:30
Bernolákovo 2 : 3 Dunajská Lužná
15:30
Žilina II 5 : 0 Petržalka akadémia
12:30
Rača 2 : 0 Pezinok
12:30
10.11.2018
Rohožník 0 : 1 Báhoň
15:30
Malacky 0 : 0 Lokomotíva DNV
15:30
Rovinka 5 : 3 Tomášov
15:30
Slovan Most 1 : 2 Slovan Bratislava II
15:30
Vranov nad Topľou 3 : 0 Spišská Nová Ves
15:30
Slovan Duslo Šaľa 1 : 2 Zlaté Moravce-Vrablé II
15:30
FK Košice 3 : 0 Humenné
15:30
Kalná nad Hronom 2 : 1 Nové Zámky
15:30
Lednické Rovne 1 : 0 Gabčíkovo
15:30
Púchov 4 : 2 Spartak Trnava II
15:30
Lokomotíva Košice 1 : 1 Dubnica
15:00
Šamorín 2 : 2 Liptovský Mikuláš
15:00
Poprad 2 : 1 Dukla Banská Bystrica
15:00
DAC U19 3 : 2 Prešov U19
13:00
Senica U19 3 : 2 Podbrezová U19
13:00
Spartak Trnava U19 0 : 1 Trenčín U19
13:00
Žilina U19 1 : 1 Slovan Bratislava U19
13:00
Poprad U19 0 : 3 Ružomberok U19
13:00
Šarišské Michaľany 0 : 0 Veľké Revištia
13:00
Slovan Trenčianske T. 2 : 3 Malženice
13:00
09.11.2018
Pohronie 0 : 1 Lipany
19:00
Skalica 1 : 1 Tatran Prešov
19:00
Komárno 1 : 2 Partizán Bardejov
15:30
Inter Bratislava 3 : 1 Slavoj Trebišov
15:00
07.11.2018
Nitra U19 4 : 0 Zemplín Michalovce U19
13:00
04.11.2018
Rusovce 1 : 3 Malacky
15:30
Sl. Ivanka pri Dunaji 1 : 4 Rača
15:30
Tomášov 1 : 1 Rohožník
15:30
Malženice 4 : 0 Nitra II
15:30
Družstevník Plavnica 1 : 3 Šarišské Michaľany
15:30
Veľké Revištia 4 : 0 Svidník
15:30
Milénium 2 : 4 Snina
15:30
Galanta 1 : 2 Beluša
15:30
Zlaté Moravce-Vrablé II 1 : 1 Púchov
15:30
Veľké Ludince 0 : 0 Lednické Rovne
15:30
Slavoj Trebišov 0 : 2 Šamorín
15:00
Slovan Bratislava II 6 : 0 Vajnory
12:30
Petržalka akadémia 2 : 2 Lokomotíva Košice
12:30
Tatran Prešov II 0 : 2 Pokrok Krompachy
12:30
Spartak Trnava II 2 : 0 Kalná nad Hronom
12:30
03.11.2018
AŠK Mária Huta 1 : 2 Spišská Nová Ves
15:30
MSK Tesla Stropkov 0 : 0 Rožňava
15:30
Gabčíkovo 1 : 1 Slovan Duslo Šaľa
15:30
Slovan Giraltovce 0 : 2 FK Košice
15:30
Báhoň 2 : 0 Bernolákovo
15:30
Pezinok 0 : 1 Slovan Most
15:30
Dunajská Lužná 1 : 0 Lozorno
15:30
Liptovský Mikuláš 2 : 1 Komárno
15:00
Dukla Banská Bystrica 3 : 1 Skalica
15:00
Lipany 1 : 0 Tatran Prešov
15:00
Dubnica 0 : 0 Poprad
15:00
Považská Bystrica 1 : 3 Slovan Trenčianske T.
12:00
02.11.2018
Pohronie 1 : 0 Inter Bratislava
20:00
Partizán Bardejov 3 : 0 Žilina II
15:30
01.11.2018
Nové Zámky 0 : 5 Nové Mesto nad Váhom
16:30
Trenčín U19 6 : 0 DAC U19
13:00
Lokomotíva DNV 1 : 4 Rovinka
13:00
31.10.2018
Podbrezová U19 0 : 2 Spartak Trnava U19
17:00
Ružomberok U19 9 : 0 Žilina U19
16:00
Zemplín Michalovce U19 1 : 0 Poprad U19
13:00
28.10.2018
Partizán Bardejov 7 : 2 Ružomberok
16:30
Beluša 2 : 0 Malženice
16:00
Milénium 0 : 7 FK Košice
16:00
Veľké Revištia 2 : 0 Pokrok Krompachy
16:00
MSK Tesla Stropkov 0 : 1 Šarišské Michaľany
16:00
Družstevník Plavnica 0 : 0 Svidník
16:00
Lednické Rovne 2 : 0 Galanta
16:00