toggle menu
Slowenien
09.12.2018
Aluminij 4 : 1 Celje
18:00
Mura 0 : 0 Triglav
15:00
08.12.2018
Domžale 2 : 1 Krško
18:05
07.12.2018
Rudar 1 : 3 Maribor
18:45
02.12.2018
Rudar 3 : 1 Triglav
18:00
Mura 0 : 1 Celje
15:00
01.12.2018
Krško 1 : 0 Gorica
21:15
Domžale 1 : 2 Maribor
19:15
Koper 8 : 0 Jadran Hrpelje-Kozina
18:00
Plama Podgrad 0 : 2 Tolmin
16:00
Adria 6 : 0 Primorje
16:00
Aluminij 6 : 2 Olimpija
15:30
25.11.2018
Gorica 0 : 1 Aluminij
17:00
Vipava 2 : 0 Adria
16:00
Radomlje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
16:00
Ankaran 0 : 15 Pomurje
16:00
Primorje 0 : 3 Maribor
16:00
Šmartno 4 : 1 Zreče
16:00
Komenda 3 : 1 Sava Kranj
15:30
Triglav 1 : 4 Domžale
15:00
Cerklje 2 : 3 Krim
13:00
24.11.2018
Ivančna Gorica 2 : 1 Svoboda
21:00
Maribor 3 : 0 Krško
19:00
Celje 2 : 0 Rudar
16:45
Videm 2 : 2 Dravinja
16:00
Rogaška 0 : 2 Beltinci
16:00
Dob 4 : 3 Brda Dobrovo
16:00
Primorje 0 : 2 Koper
16:00
Dravograd 5 : 2 Pohorje
16:00
Ilirija 0 : 3 Tabor Sežana
16:00
Mons Claudius 2 : 1 Pesnica
16:00
Nafta 2 : 0 Dekani
16:00
Bilje 1 : 1 NŠ Drava
16:00
Fužinar 3 : 2 Bravo
16:00
Brežice 5 : 1 Ankaran Hrvatini
16:00
Jadran Hrpelje-Kozina 2 : 3 Tolmin
16:00
MNK Izola 2 : 0 Plama Podgrad
16:00
Bled 5 : 0 Žiri
15:30
Šampion Celje 2 : 2 Bistrica
15:30
Arne Tabor 69 3 : 0 Zagorje
15:30
23.11.2018
Olimpija 2 : 2 Mura
22:15
Šencur 1 : 1 Brinje-Grosuplje
21:00
21.11.2018
Koper 0 : 1 Vipava
22:00
Olimpija Ljubljana 4 : 1 Radomlje
16:00
18.11.2018
Krim 9 : 2 Primorje
16:00
Tabor Sežana 3 : 0 Bravo
16:00
Ilirija 1 : 2 Krka
16:00
Brda Dobrovo 1 : 0 Rogaška
16:00
Beltinci 0 : 1 Bilje
16:00
Komenda 2 : 2 Žiri
15:30
Odranci 8 : 1 Hotiza
15:00
Radomlje 0 : 2 Nafta
15:00
Tromejnik 3 : 2 Radgona
15:00
Polana 3 : 0 Veržej
15:00
Olimpija Ljubljana 14 : 2 Cerklje
13:00
Pomurje 1 : 0 Radomlje
13:00
Maribor 3 : 1 Ankaran
13:00
17.11.2018
Dekani 3 : 3 Dob
16:00
NŠ Drava 2 : 0 Brežice
16:00
Šampion Celje 0 : 2 Šmartno
16:00
Primorje 0 : 1 Tolmin
16:00
Dravinja 4 : 1 Dravograd
16:00
Plama Podgrad 1 : 1 Jadran Hrpelje-Kozina
16:00
MNK Izola 0 : 1 Adria
16:00
Zreče 1 : 0 Mons Claudius
16:00
Ankaran Hrvatini 0 : 3 Fužinar
16:00
Pesnica 0 : 4 Videm
16:00
Bistrica 3 : 0 Pohorje
16:00
Sava Kranj 0 : 1 Ivančna Gorica
15:30
Zagorje 1 : 0 Šencur
15:30
Brinje-Grosuplje 1 : 2 Bled
15:30
Svoboda 4 : 1 Arne Tabor 69
15:30
Črenšovci 1 : 1 Grad
15:00
Ljutomer 4 : 2 Turnišče
15:00
11.11.2018
Ivančna Gorica 2 : 1 Komenda
21:00
Krško 1 : 3 Aluminij
20:00
Rudar 1 : 2 Olimpija
18:00
Beltinci 2 : 1 Brežice
16:00
Krim 0 : 4 Olimpija Ljubljana
16:00
Ilirija 2 : 0 Nafta
16:00
Primorje 0 : 1 Ankaran
16:00
Domžale 1 : 1 Celje
16:00
Arne Tabor 69 2 : 0 Sava Kranj
16:00
Hotiza 2 : 3 Črenšovci
15:30
Grad 3 : 3 Ljutomer
15:30
Turnišče 1 : 1 Tromejnik
15:30
Radomlje 1 : 2 Maribor
13:00
Cerklje 1 : 13 Pomurje
13:00
Videm 0 : 0 Zreče
12:30
10.11.2018
Maribor 4 : 1 Triglav
18:15
Koper 3 : 0 MNK Izola
17:00
Ankaran Hrvatini 0 : 0 Bravo
16:00
Žiri 1 : 3 Brinje-Grosuplje
16:00
Dekani 2 : 3 Rogaška
16:00
Radomlje 3 : 1 Dob
16:00
Bled 6 : 0 Zagorje
16:00
Šmartno 1 : 1 Bistrica
16:00
Pohorje 6 : 1 Dravinja
16:00
Dravograd 4 : 3 Pesnica
16:00
NŠ Drava 0 : 0 Fužinar
16:00