toggle menu
Tschechische Republik
17.12.2018
FK Jablonec nad Nisou 97 0 : 2 SK Slavia Praha
20:00
16.12.2018
FC Viktoria Plzen 2 : 1 MFK Karviná
17:00
15.12.2018
1.FK Pribram 1 : 1 AC Sparta Praha
19:00
SFC Opava 2 : 1 FK Mladá Boleslav
17:00
FK Teplice 2 : 1 FC Zlín
17:00
1. FC Slovácko 1 : 0 AC Dukla Praha
17:00
FC Bohemians Praha 1905 0 : 0 FC Slovan Liberec
17:00
14.12.2018
FC Baník Ostrava 0 : 0 SK Sigma Olomouc
20:00
10.12.2018
FC Slovan Liberec 1 : 2 SFC Opava
20:00
09.12.2018
AC Sparta Praha 0 : 1 FK Teplice
19:00
08.12.2018
SK Slavia Praha 3 : 2 FK Mladá Boleslav
19:00
FC Baník Ostrava 2 : 0 FC Bohemians Praha 1905
17:00
SK Sigma Olomouc 1 : 0 1. FC Slovácko
17:00
MFK Karviná 2 : 1 FK Jablonec nad Nisou 97
17:00
07.12.2018
FC Zlín 0 : 2 FC Viktoria Plzen
20:00
AC Dukla Praha 1 : 2 1.FK Pribram
20:00
05.12.2018
Sparta Praha U19 1 : 1 Viktoria Plzeň U19
13:00
03.12.2018
SFC Opava 2 : 3 SK Slavia Praha
20:00
FK Jablonec nad Nisou 97 4 : 0 FC Zlín
19:00
Sparta Praha U21 2 : 0 Viktoria Plzeň U21
15:00
Dukla Praha U21 3 : 2 Příbram U21
15:00
Mladá Boleslav U21 2 : 4 Bohemians 1905 U21
13:00
02.12.2018
FC Viktoria Plzen 2 : 0 SK Sigma Olomouc
19:00
FC Bohemians Praha 1905 0 : 0 AC Dukla Praha
17:00
1.FK Pribram 0 : 2 FC Baník Ostrava
17:00
Hradec Králové U21 4 : 2 Teplice U21
13:00
01.12.2018
1. FC Slovácko 2 : 1 AC Sparta Praha
19:00
FK Mladá Boleslav 1 : 1 MFK Karviná
17:00
České Budějovice U21 0 : 4 Slovan Liberec U21
15:00
30.11.2018
FK Teplice 1 : 0 FC Slovan Liberec
20:00
Slavia Praha U21 4 : 2 Jablonec U21
15:00
28.11.2018
SFC Opava 0 : 0 AC Sparta Praha
17:45
26.11.2018
Jablonec U21 2 : 4 Hradec Králové U21
16:00
Příbram U21 6 : 2 České Budějovice U21
15:00
Slovan Liberec U21 2 : 4 Slavia Praha U21
15:00
Karviná U21 0 : 6 Sigma Olomouc U21
13:00
25.11.2018
AC Sparta Praha 0 : 0 FK Jablonec nad Nisou 97
19:00
Dynamo Ceské Budejovice 4 : 1 FK Viktoria Zizkov
19:00
SK Sigma Olomouc 0 : 4 FK Mladá Boleslav
17:00
Slovácko 0 : 7 Sparta Praha
15:30
Taborsko 2 : 3 Varnsdorf
15:30
Bohemians 1905 U21 1 : 1 Sparta Praha U21
13:00
Teplice U21 1 : 4 Mladá Boleslav U21
13:00
Slovácko U21 4 : 0 Baník Ostrava U21
13:00
Vysočina Jihlava U21 4 : 1 Zbrojovka Brno U21
13:00
Třinec U21 1 : 5 Zlín U21
13:00
24.11.2018
FC Zlín 2 : 0 SFC Opava
19:00
FC Bohemians Praha 1905 2 : 2 1.FK Pribram
19:00
FC Baník Ostrava 0 : 3 1. FC Slovácko
19:00
MFK Karviná 1 : 3 SK Slavia Praha
16:00
Slavia Praha U19 0 : 3 Pardubice U19
15:00
Viktoria Plzeň U21 1 : 3 Dukla Praha U21
13:00
Banik Sokolov 4 : 0 Vítkovice
12:15
FK Pardubice 0 : 0 FC Vysocina Jihlava
12:15
23.11.2018
1. FC Brno 1 : 2 Vlasim
20:00
Usti nad Labem 3 : 1 Chrudim
20:00
AC Dukla Praha 1 : 0 FK Teplice
20:00
FC Slovan Liberec 1 : 1 FC Viktoria Plzen
20:00
18.11.2018
Čáslav 2 : 1 Dvůr Králové
15:30
Příbram 1 : 5 Viktoria Plzeň
15:30
Pardubice 1 : 4 Slovan Liberec
15:30
Rakovník 1 : 16 Slavia Praha
13:00
Zlín 1 : 4 Slovácko
12:30
Karlovy Vary 1 : 1 Ústí nad Orlicí
12:30
Meteor Praha 2 : 1 Tatran Rakovník
12:00
17.11.2018
Benátky nad Jizerou 1 : 0 Horky nad Jizerou
15:30
Dobrovice 1 : 0 Slovan Velvary
15:30
Mladá Boleslav U19 0 : 2 Zlín U19
15:30
Vysoké Mýto 1 : 1 Český Brod
15:30
Mariánské Lázně 4 : 3 Spartak Soběslav
15:30
Baník Souš 3 : 0 Ostrá
15:30
Zbuzany 4 : 1 Mostecký
15:30
Rakovník 1 : 1 Český lev - Union Beroun
15:30
Sokol Brozany 1 : 1 Jiskra Domažlice
15:30
Sokol Živanice 0 : 1 Litoměřicko
15:30
Doubravka 3 : 2 Jindřichův Hradec
15:30
Olympie Březová 2 : 1 SK Kladno
15:30
Tatran Sedlčany 5 : 0 Hořovicko
15:30
Sokol Čížová 3 : 2 Dobříš
15:30
Viktorie Jirny 1 : 0 Králův Dvůr
15:30
Tachov 4 : 4 Táborsko II
15:30
Prostějov 0 : 1 Trinec
15:30
Převýšov 0 : 3 SK Benešov
15:00
Loděnice 0 : 1 Hradec Králové
15:00
Hradiště 0 : 19 Sparta Praha
15:00
Zbrojovka Brno U19 6 : 0 Dukla Praha U19
14:00
Slovácko U19 2 : 3 Vysočina Jihlava U19
13:00
Trutnov 5 : 2 Velké Hamry
13:00
Hradec Králové U19 1 : 1 Sigma Olomouc U19
13:00
Viktoria Plzeň U19 3 : 0 Příbram U19
13:00
Hodonín 1 : 9 Horní Heršpice
13:00
Přepeře 5 : 0 Spartak Slatiňany
12:30
Slavoj Vyšehrad 0 : 1 SC Radotín
12:15
Štěchovice 2 : 0 Loko Vltavín
12:15
Písek 2 : 3 Sokol Zápy
12:15
Olympia HK - Kratonohy 0 : 2 Kolin
12:15
Pardubice II 4 : 0 Turnov
12:15
Jiskra Mšeno 7 : 0 Náchod
12:15
Motorlet Praha 1 : 2 Sokol Hostouň
12:15
Brandýs nad Labem 1 : 2 Sokol Libiš
12:15