toggle menu
Welt
20.02.2019
Arendal 0 : 0 Sandnes Ulf
17:00
16.02.2019
Wolfsberger AC 0 : 0 Celje
18:00
Liefering 0 : 0 FC Wacker Innsbruck
16:00
SV Mattersburg 0 : 0 Austria Klagenfurt
16:00
Jastrzębie 0 : 0 Stal Brzeg
14:00
Garbarnia Kraków 0 : 0 ROW Rybnik
02:00
15.02.2019
Austria Wien II 0 : 0 Wiener SC
19:00
Sparta Sarpsborg 0 : 0 Ullensaker / Kisa
18:00
Oedt 0 : 0 Vorwarts
18:00
14.02.2019
SV Kapfenberg 0 : 0 Allerheiligen
21:00
13.02.2019
Viking Stavanger 0 : 0 Sandnes Ulf
20:00
Jastrzębie 0 : 0 SKRA Częstochowa
18:45
Garbarnia Kraków 0 : 0 KS Hutnik Kraków
02:00
12.02.2019
SV Wallern 0 : 0 Juniors OÖ
21:00
Austria Wien II 0 : 0 Ebreichsdorf
20:30
SK Sturm Graz 0 : 0 Amstetten
18:00
09.02.2019
SV Schalding-Heining 0 : 0 Vorwarts
17:00
SV Kapfenberg 0 : 0 Grazer AK
17:00
Žilina 0 : 0 FC Vysocina Jihlava
16:00
Jastrzębie 0 : 0 GKS Belchatów
14:00
V-Varen Nagasaki 0 : 0 Whitecaps
09:15
Spartak Moskau 0 : 0 Slovan Bratislava
02:00
GKS Piast Gliwice 0 : 0 Garbarnia Kraków
02:00
08.02.2019
Notodden FK 0 : 0 Grorud
21:00
Sandnes Ulf 0 : 0 Bryne FK
20:15
SK Sturm Graz 0 : 0 Austria Klagenfurt
19:00
Ullensaker / Kisa 0 : 0 Raufoss Fotball
18:00
FK Austria Wien 0 : 0 Trenčín
17:00
Nafta 0 : 0 FC Blau Weiss Linz
16:00
Stromsgodset IF 0 : 0 Hamarkamaratene
14:30
06.02.2019
Kjellerup 0 : 0 Viborg FF
20:00
FK Teplice 0 : 0 Slovan Velvary
19:00
05.02.2019
Union Edelweiß 2 : 4 Vorwarts
21:00
SV Kapfenberg 2 : 0 Bad Gleichenberg
21:00
Alashkert 2 : 0 Illichivets
19:00
Shonan Bellmare 2 : 4 Slovan Bratislava
15:30
SV Ried 4 : 1 Austria Wien II
15:00
02.02.2019
Vereinigte Staaten 2 : 0 Costa Rica
23:30
Tromso IL 3 : 2 Slovan Bratislava
16:00
AC Dukla Praha 2 : 1 FC Bohemians Praha 1905
16:00
Viborg FF 3 : 2 Vendsyssel
15:30
Ullensaker / Kisa 1 : 1 Skeid Oslo
15:00
Wisla Kraków SSA 1 : 0 Žilina
15:00
Hamarkamaratene 2 : 1 Strömmen
15:00
Jerv 1 : 1 Notodden FK
15:00
Garbarnia Kraków 3 : 2 Resovia Rzeszów
14:00
01.02.2019
SV Kapfenberg 2 : 0 Weiz
21:00
FC Blau Weiss Linz 1 : 0 SV Schalding-Heining
19:00
Schinnik Jaroslawl 0 : 3 Zhetysu
16:00
31.01.2019
Botev Plovdiv 0 : 2 FC Slovan Liberec
14:00
30.01.2019
Union Vöcklamarkt 1 : 4 SV Ried
21:00
Rozwój Katowice 1 : 3 Jastrzębie
17:30
Rubin Kasan 2 : 2 Slovan Bratislava
17:00
FK Austria Wien 0 : 3 Roter Stern Belgrad
16:00
29.01.2019
SV Wallern 0 : 8 FC Blau Weiss Linz
21:00
Austria Wien II 1 : 1 Mauerwerk
20:30
Lafnitz 1 : 1 Admira
20:00
Spartak Moskau 4 : 0 Lokomotive Moskau
20:00
Hartberg 3 : 2 SV Kapfenberg
17:00
Valerenga IF Oslo 3 : 1 Ullensaker / Kisa
14:45
28.01.2019
FC Rostow 0 : 5 Zenit Sankt Petersburg
20:00
FC Slovan Liberec 1 : 0 Partizan Belgrad
15:00
Vereinigte Staaten 3 : 0 Panama
04:00
27.01.2019
Jagiellonia Bialystok SSA 3 : 1 FC Slovan Liberec
11:30
26.01.2019
Liefering 0 : 0 Wolfsberger AC
18:00
Thun 0 : 0 Kriens
17:00
Traiskirchen 4 : 1 Amstetten
16:00
FK Teplice 2 : 0 KS Górnik Zabrze
16:00
HJK Helsinki 3 : 1 Hammarby IF
14:45
Garbarnia Kraków 0 : 4 Puszcza Niepołomice
14:00
KS Raków Czestochowa 5 : 3 Jastrzębie
13:30
25.01.2019
FC Rostow 1 : 1 Lokomotive Moskau
21:30
Austria Wien II 2 : 0 Donaufeld
20:00
Rapid Wien II 5 : 2 FC Blau Weiss Linz
20:00
Zenit Sankt Petersburg 0 : 3 Spartak Moskau
18:30
Senica 0 : 0 Malženice
18:00
Hajduk Split 1 : 1 Shakhtyor
17:00
FK Austria Wien 2 : 0 Dinamo Zagreb
17:00
1. FC Heidenheim 4 : 0 SC Austria Lustenau
16:00
Olimpik Donezk 0 : 1 Honved Budapest
15:30
Stabaek IF 3 : 1 Hamarkamaratene
15:00
24.01.2019
Gzira United 3 : 4 Slovan Bratislava
22:00
Hajduk Split 0 : 0 Ujpest
16:00
Grasshopper 2 : 2 Chemnitzer FC
11:30
Tschornomorez Odessa 1 : 2 Diosgyör
11:00
23.01.2019
Vorwärts Brigittenau 0 : 6 FAC Team für Wien
21:00
1. FC Köln 2 : 1 VfL Bochum
20:30
Aarau 1 : 1 Honved Budapest
16:00
Neftçi 1 : 2 FC Slovan Liberec
15:30
SK Sigma Olomouc 5 : 0 FC Vysocina Jihlava
15:00
22.01.2019
Spain 0 : 1 United States
22:35
Vorwarts 4 : 0 St. Valentin
20:30
Zenit Sankt Petersburg 1 : 3 Lokomotive Moskau
20:00
Austria Wien II 0 : 1 SV Mattersburg
18:00
Hajduk Split 4 : 1 Schachtjor Donezk
17:30
FC Bohemians Praha 1905 2 : 2 Sion
16:00
Ujpest 0 : 2 Zaglebie Lubin SSA
15:30
Akhmat Grosny 1 : 1 Honved Budapest
11:00
21.01.2019
Spartak Moskau 2 : 1 FC Rostow
20:00
20.01.2019
FC Carl Zeiss Jena 2 : 4 FC Erzgebirge Aue
15:30