toggle menu
Zypern
23.12.2018
Enosis 1 : 1 Omonia Nicosia
19:00
Alki Oroklini 2 : 1 Doxa
18:00
AEL 0 : 3 Anorthosis
17:00
Ammochostou 10 : 0 Champions Ypsona
12:00
Omonia Nicosia 4 : 0 Pafia Pafos
12:00
Lefkothea 6 : 1 EN THOI Lakatamia
12:00
Barcelona FA 5 : 0 AMOK Chrysomilia
12:00
Apollon Lympion 0 : 9 Apollon Limassol
12:00
22.12.2018
AEK Larnaca 0 : 1 Nea Salamis
20:00
APOEL 2 : 0 Ermis
19:00
Paphos 1 : 1 Apollon
18:00
Karmiotissa 1 : 2 ASIL Lysi
15:30
Olympiakos 4 : 1 Digenis Voroklinis
15:30
Onisilos 0 : 1 Ethnikos Achna
15:30
Ayia Napa 0 : 4 Omonia Aradippou
15:30
PAEEK 1 : 1 Anagennisi Deryneia
15:30
MEAP Nisou 1 : 1 AE Zakakiou
15:30
Akritas 2 : 4 Aris
15:30
21.12.2018
EN THOI Lakatamia 1 : 1 Othellos
20:00
19.12.2018
APOEL 5 : 0 Ayia Napa
20:00
PAEEK 0 : 4 Nea Salamis
18:00
Enosis 5 : 1 Digenis Voroklinis
15:30
17.12.2018
Apollon 3 : 3 AEK Larnaca
20:00
16.12.2018
Nea Salamis 0 : 0 Enosis
19:00
Omonia Nicosia 1 : 2 APOEL
17:00
Omonia Psevda 2 : 1 Peyia
15:30
Digenis Morphou 0 : 1 Xylotympou
15:30
Digenis Voroklinis 3 : 1 MEAP Nisou
15:30
AMOK Chrysomilia 0 : 2 Omonia Nicosia
14:00
Champions Ypsona 0 : 2 Apollon Lympion
13:00
APOEL U19 3 : 0 Olympiakos U19
13:00
EN THOI Lakatamia 0 : 6 Ammochostou
12:00
Apollon Limassol 1 : 1 Barcelona FA
12:00
Pafia Pafos 0 : 5 Lefkothea
12:00
15.12.2018
Anorthosis 2 : 2 Paphos
20:00
Ermis 2 : 4 Alki Oroklini
19:00
Doxa 3 : 4 AEL
18:00
Ahironas 1 : 0 Digenis Ypsonas
15:30
Anorthosis U19 1 : 2 Nea Salamis U19
15:30
Olympiada Lympion 1 : 1 Kouris Erimi
15:30
Aris U19 0 : 3 AEL U19
15:30
AE Zakakiou 3 : 3 Onisilos
15:30
EN THOI Lakatamia U19 0 : 0 Paphos U19
15:30
Amathous 2 : 1 Ethnikos Latsion
15:30
AEK Larnaca U19 3 : 0 Ethnikos Achna U19
15:30
Aris 2 : 0 EN THOI Lakatamia
15:30
Anagennisi Deryneia 5 : 1 Akritas
15:30
ASIL Lysi 2 : 2 Olympiakos
15:30
Ethnikos Achna 2 : 1 Ayia Napa
15:30
Enosis Paralimni U19 0 : 2 Omonia Nicosia U19
15:30
ENAD 2 : 0 Elpida Astromeritis
15:30
Ormideia 2 : 0 Halkanoras
15:30
Omonia Aradippou 2 : 4 PAEEK
15:30
14.12.2018
Othellos 5 : 0 Karmiotissa
20:00
Ethnikos Assias 3 : 1 APEA
19:00
10.12.2018
AEL 3 : 2 Ermis
20:00
09.12.2018
APOEL 4 : 0 Nea Salamis
19:00
Anorthosis 3 : 1 Doxa
17:00
Akritas 1 : 0 Omonia Aradippou
15:30
Omonia Nicosia U19 3 : 0 EN THOI Lakatamia U19
15:30
PAEEK 0 : 2 Ethnikos Achna
15:30
EN THOI Lakatamia 4 : 2 Pafia Pafos
12:00
Ammochostou 20 : 0 Apollon Lympion
12:00
Omonia Nicosia 0 : 3 Apollon Limassol
12:00
Barcelona FA 17 : 0 Champions Ypsona
12:00
Lefkothea 7 : 1 AMOK Chrysomilia
11:30
08.12.2018
Enosis 0 : 2 Apollon
20:00
Alki Oroklini 0 : 2 Omonia Nicosia
19:00
Paphos 1 : 0 AEK Larnaca
18:00
ASIL Lysi 2 : 1 Digenis Voroklinis
15:30
EN THOI Lakatamia 0 : 0 Anagennisi Deryneia
15:30
Nea Salamis U19 1 : 0 Karmiotissa U19
15:30
AEL U19 2 : 1 AEK Larnaca U19
15:30
Onisilos 1 : 0 MEAP Nisou
15:30
Elpida Astromeritis 1 : 0 Ormideia
15:30
Olympiakos 2 : 1 Othellos
15:30
Digenis Ypsonas 1 : 4 Omonia Psevda
15:30
Ethnikos Achna U19 4 : 1 Enosis Paralimni U19
15:30
Ethnikos Latsion 0 : 1 Digenis Morphou
15:30
Kouris Erimi 2 : 2 Ahironas
15:30
Paphos U19 3 : 3 APOEL U19
15:30
Peyia 0 : 0 ENAD
15:30
Olympiada Lympion 0 : 3 Ethnikos Assias
15:30
Karmiotissa 1 : 1 Aris
15:30
Halkanoras 3 : 1 Amathous
15:30
Xylotympou 4 : 1 APEA
15:30
Olympiakos U19 4 : 0 Anorthosis U19
13:00
Apollon U19 2 : 0 Aris U19
12:00
07.12.2018
Ayia Napa 2 : 1 AE Zakakiou
20:00
05.12.2018
Omonia Aradippou 0 : 3 AEL
20:00
Olympiakos 0 : 5 Paphos
19:00
Akritas 0 : 7 Anorthosis
18:00
Omonia Nicosia 3 : 0 Onisilos
17:00
Aris 4 : 1 Alki Oroklini
15:30
03.12.2018
APOEL 5 : 1 Apollon
20:00
Omonia Psevda 4 : 1 Kouris Erimi
15:30
02.12.2018
Anorthosis 2 : 1 Ermis
19:00
Doxa 3 : 2 Paphos
17:00
APOEL U19 10 : 0 EN THOI Lakatamia U19
13:00
EN THOI Lakatamia 7 : 1 AMOK Chrysomilia
12:00